Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie reklamować stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie reklamować stronę? (/Temat-Gdzie-reklamowac-strone-66078)



Gdzie reklamować stronę? - szy1sw - 09-03-2013 15:00

Witam, dzisiaj założyłem stronę testów za sms ( testyy.tk ) i nie mam kompletnie pojęcia gdzie ją reklamować... najlepiej żeby koszta można było pokrywać przez Paypal

Z góry dzięki za pomocSmile


RE: Gdzie reklamować stronę? - surfer0700 - 09-03-2013 15:05

Może najpierw dokończ tą stronę i zainwestuj w domenę?


RE: Gdzie reklamować stronę? - szy1sw - 09-03-2013 15:11

Dokończenie strony to kwestia 2-3godzin. Co do domeny to nawet nie wiem czy się opłaca. Korzystał ktoś z reklamy sejfik.com ?


RE: Gdzie reklamować stronę? - milo - 09-03-2013 15:17

Inwestuj w pozycjonowanie, ew. adtaily.pl


RE: Gdzie reklamować stronę? - surfer0700 - 09-03-2013 15:19

(09-03-2013 15:11)szy1sw napisał(a):  Dokończenie strony to kwestia 2-3godzin. Co do domeny to nawet nie wiem czy się opłaca. Korzystał ktoś z reklamy sejfik.com ?

Wszystkie serwisy tego typu, buxy, surfy itd. od razu Ci odradzam. Ludzie mają tam płacone za klikanie, więc raczej żadnych efektów nie będzie.
Weź się za pozycjonowanie, reklama google, EWENTUALNIE reklama facebook.


RE: Gdzie reklamować stronę? - Admin - 09-03-2013 16:08

Jak widzę w końcówce .tk to nawet nie wchodzę, szkoda czasu...
Panowe powyżej dobrze Ci radzą, zainwestuj w domene.