Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie o platformie Exbino - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opinie o platformie Exbino (/Temat-Opinie-o-platformie-Exbino-66013)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opinie o platformie Exbino - Watoga - 22-07-2015 08:00

Jesli ma sie konto tam a nie robilo sie depozytu to na jaki bonus mozna aktualnie od nich liczyc? Chyba xe mozna zamknac konto i otworzyc nowe by dostac bonus od depozytu.


RE: Opinie o platformie Exbino - abelard - 04-08-2015 09:19

Bonus chyba możesz dostać ale tylko od 1000zł + depozytu


RE: Opinie o platformie Exbino - RWX45 - 05-08-2015 16:53

Teraz Exbino ma do końca tygodnia jakiś bonus przy wpłacie 2000 PLN 175%, wiem bo dzwoniła do mnie babka od nich, bo działałem tam na początku 2014 roku, ale z powodu zwiech działania ich platformy przestałem się tam logować i wycofałem wkład, a teraz dzwoniła do mnie i oferowała mi taki bonus w związku z przejściem na jakiś inny program, zmianę serwerów i usunięcia zwiech platformy itp., że niby jest gitara teraz i wszystko działa. Tyle że ten bonus trzeba obrócić 30 razy i wyliczyła mi, że to wychodzi jakieś 70 tys. PLN, co jest raczej mało realne do zrobienie przynajmniej dla mnie, ale wspominała też że jest jakaś możliwość negocjacji bonusów jeżeli szefostwo się zgodzi. za 1000 PLN też są jakieś bonusy ale jakie ton ie wiem bo się nie zagłębiałem w temat.


RE: Opinie o platformie Exbino - protection2000 - 06-11-2015 14:29

A jak wygląda sprawa rozliczania się z podatku ?


RE: Opinie o platformie Exbino - MaLiN - 07-11-2015 17:39

łap: http://www.binary24.pl/opcje-binarne-podatek/


RE: Opinie o platformie Exbino - drynd3k - 08-11-2015 16:05

RWX45, babce tylko zależalo zebys wplacil ten hajs, dlatego gadala pierdoły o nowych technologiach i serwerach byleby miec nowego klienta i zablokowac mu srodki bonusem. Co do zwiech to na poczatku nie bedzie, ale jak zaczniesz cos zarabiac to swojej kasy tak latwo nie oddadzą, zaczną się rekwoty i ściny Tongue


RE: Opinie o platformie Exbino - supergood - 18-11-2015 10:47

(22-07-2015 08:00)Watoga napisał(a):  Jesli ma sie konto tam a nie robilo sie depozytu to na jaki bonus mozna aktualnie od nich liczyc? Chyba xe mozna zamknac konto i otworzyc nowe by dostac bonus od depozytu.

Nie zamykać konta, najlepiej wynegocjować coś lepszego aniżeli podstawowe warunki.


RE: Opinie o platformie Exbino - seba40 - 14-09-2016 11:55

Nigdy nie miałem problemów z tą platformą. A inwestuję tam już od jakiegoś czasu. Zyski regularnie wypłacane, jeden opiekun konta od początku naszej współpracy, bonusy. Ja polecam.


RE: Opinie o platformie Exbino - MaLiN - 14-09-2016 17:49

@[seba40] mógłbyś napisać dokładnie od kiedy tam handlujesz?


RE: Opinie o platformie Exbino - valerie89 - 28-09-2016 13:27

Na exbino inwestuję od około 1,5 roku i jak na razie jestem zadowolony (mam konto trader) - platforma działa poprawnie, a wypłaty są regularne (tzn. co tydzień), poza pierwszą przed którą trzeba zweryfikować konto. Na początku dają jakieś bonusy (50-100% w zależności od wysokości depozytu), można też dostać iPad, czy iPhone, ale tylko przy większych wpłatach.