Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie o platformie Exbino - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opinie o platformie Exbino (/Temat-Opinie-o-platformie-Exbino-66013)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opinie o platformie Exbino - Rhaegar - 04-09-2013 21:55

Korzystałem z ich usług w marcu i wtedy tego nie robili, stan konta widniał taki jak przed zleceniem wypłaty. Możliwe, że zmienili to po mojej interwencji bo wręcz zbluzgałem ich za to


RE: Opinie o platformie Exbino - toptrader2013 - 04-09-2013 22:09

a jakie to ma znaczenie? zlecając wypłatę wiesz chyba ile zleciłeś i ile zostaje Ci na obrót, więc po prostu trzeba trzymać się limitu


RE: Opinie o platformie Exbino - kleomenes - 04-09-2013 22:18

Co do opinii. To była pierwsza platforma na której zaczynałem(z marnym skutkiem, wyzerowałem depozyt), tak że mogę co nieco powiedzieć.
Na plus oczywiście kontakt z panami z supportu, spore stopy zwrotu w przypadku opcji "one touch", platforma po polsku, ładnie wygląda Big Grin
Co do negatywów to na pewno minimum zawarcia transakcji, minimum do wpłaty, brak konta złotówkowego, czasem są problemy z "działaniem" platformy(przynajmniej u mnie) Smile


RE: Opinie o platformie Exbino - Rhaegar - 04-09-2013 22:27

@toptrader2013

mnie to wkurzało bo wypłatę zleciłem w poniedziałek i 4 dni mi to wisiało i wkurzało. To tak jakbyś zlecił przelew komuś w poniedziałek a pieniądze na Twoim koncie byłyby do piątku, nie kusiłoby Cię by je wydać?


RE: Opinie o platformie Exbino - marcheweczka87 - 06-09-2013 19:13

ja oceniam pozytywnie exbino, choć miałam kłopot z supportem gdy pilnie potrzebowałam pomocy, a niestety dopiero po 3 godzinach odezwał się do mnie pan z odpowiedzią na pytania. Poza tym dla mnie platforma jest prosta w obsłudze, ma jasne zasady wypłaty depozytu, atrakcyjne promocje z bonusami, a z tego co mi wiadomo pracują również nad aplikacją na urządzenia mobilne więc się rozwijają


RE: Opinie o platformie Exbino - CzarnyFranek - 02-10-2013 09:35

Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie tych przelewów. Czy przychodzą one zgodnie z terminami? Bo na innych forach pisali że ciężko dostać wypłaty na czas?
Pozdrawiam


RE: Opinie o platformie Exbino - Comparic - 02-10-2013 11:35

Ja z eXbino nie miałem problemów jeśli chodzi o przelewy.


RE: Opinie o platformie Exbino - MaLiN - 02-10-2013 11:43

(02-10-2013 09:35)CzarnyFranek napisał(a):  Bo na innych forach pisali że ciężko dostać wypłaty na czas?

Znaczy na których forach?


RE: Opinie o platformie Exbino - Comparic - 02-10-2013 15:46

eXbino wprowadza konta złotówkowe. Gorąco info Wink

Wychodząc na wprost oczekiwaniom, podjęta została decyzja o możliwości inwestowania na platformie Exbino w walucie polskiego złotego.
Minimalny depozyt dla nowej waluty wynosi 600 PLN, natomiast minimalne stawki inwestycji odpowiednio:

50 PLN -Opcje Binarne, Kreator Opcji, Pro Trader
25 PLN Opcje 60 Sekund
100 PLN Opcje One Touch


RE: Opinie o platformie Exbino - MaLiN - 02-10-2013 16:14

Skąd masz info? Bo na stronie Exbino tego nie mogę jeszcze znaleźć.