Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie o platformie Exbino - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opinie o platformie Exbino (/Temat-Opinie-o-platformie-Exbino-66013)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opinie o platformie Exbino - złotko87 - 20-07-2013 19:19

Verb to załóż sobie swoją platformę i wtedy się wymądrzaj, a nie ciągle narzekasz, tracisz kasę i nic z tego nie ma.

Co do Exbino to też zauważyłam te zawieszenia. Kontaktowałam się z supportem z prośbą o informację. Dowiedziałam się, że w najbliższym czasie platforma będzie miała nową wersję i będzie sprawniej działało


RE: Opinie o platformie Exbino - Comparic - 21-07-2013 10:37

(20-07-2013 19:19)złotko87 napisał(a):  Verb to załóż sobie swoją platformę i wtedy się wymądrzaj, a nie ciągle narzekasz, tracisz kasę i nic z tego nie ma.

Co do Exbino to też zauważyłam te zawieszenia. Kontaktowałam się z supportem z prośbą o informację. Dowiedziałam się, że w najbliższym czasie platforma będzie miała nową wersję i będzie sprawniej działało


Problem jest raczej po stronie dostawcy technologii dla eXbino. Problemy te występują też przy innym brokerze, który korzysta z niego.


RE: Opinie o platformie Exbino - mikel2501 - 22-07-2013 21:15

Czy w exbino można zarobić jeśli człowiek się nie zna na foriexie, wiem że robią szkolenia co jest na plus ale ktoś się może na ten temat wypowiedzieć, kto np jest totalnie zielony w tym?


RE: Opinie o platformie Exbino - Mateush - 22-07-2013 22:47

mikel2501 - masz cały temat o opcjach binarnych, również o exbino. Poczytaj sobie ten temat. Można zarobić na exbino. Można zarobić nie znając się na forex, ale to nie jest prosta sprawa. Nie każdy zarabia. Opcje binarne to jest ryzyko


RE: Opinie o platformie Exbino - raf1985 - 23-07-2013 01:55

kolejna wypłata z exbino za mną. Zero problemów z wypłatą, choć odradzają wypłaty małych kwot. Zleciłem wypłatę 240€, konsultant sugerował, że lepiej zebrać większą kwotę do wypłaty i wypłacić więcej za jednym zamachem.


RE: Opinie o platformie Exbino - mikel2501 - 23-07-2013 17:41

Dzięki Mateush za odpowiedź, domyślam się że jest ryzyko, jak zawsze w każdym biznesie. Teraz tylko muszę to ryzyko skalkulować Smile


RE: Opinie o platformie Exbino - Mateush - 17-08-2013 17:12

Exbino wprowadziło aplikację na Androida

wygląda to tak:


[Obrazek: 1ae823965914861agen.jpg]


RE: Opinie o platformie Exbino - Rhaegar - 04-09-2013 13:40

Małe pytanko.

Czy jest u nich tak jak było przy wypłatach(wybaczcie ale nie chce mi się wertować tylu stron)tzn wypłaty tylko w piątki i nie blokują kwoty, którą chcemy wypłacić?

Mnie zraziło właśnie te nie blokowanie kwoty do wypłaty. Jeżeli to zmienili, chętnie powrócę do nich


RE: Opinie o platformie Exbino - konrad0005 - 04-09-2013 14:30

to który broker jest najlepszy?


RE: Opinie o platformie Exbino - raf1985 - 04-09-2013 21:34

wypłaty są nadal w piątki, u mnie blokują kwotę do wypłaty, więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi szczerze powiedziawszy