Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouLikeHits - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: YouLikeHits (/Temat-YouLikeHits-65861)

Strony: 1 2


YouLikeHits - Sp00n - 04-03-2013 15:10

Cześć, znalazłem ostatnio serwis youlikehits, nie wiem czy wiecie, że takie coś istnieje, ale istnieje. Korzystam od wczoraj i mam już ponad 500 lików.
Opiszę jak to działa :
Rejestrujemy się :

Normal : http://www.youlikehits.com

W zakładce "home" po lewej stronie mamy spis różnych form zarobku kredytów np YT Like. Po kliknięciu musimy wybrać jedno z okien z cyfrą, która oznacza ilość punktów przyznanych nam za kliknięcie lajka. Jeżeli chcemy dodać własny film musimy wejść w zakładkę account i wybrać ustawienia. Dodajemy nasze wideo lub kanał jeśli chodzi o yt i przyznajemy ilość punktów, które oddamy w zamian za lajka bądź subskrypcje.

W jeden dzień jeśli się przyłożymy możemy uzyskać ok 500-1000 lajków.
Jeżeli chcemy aby nasze video szybko lajkowali dajemy najlepiej 8 pkt. jeśli mamy czas możemy dać 5-6 pkt. i tak zejdzie a zaoszczędzimy 2-3 punkty Smile

Pozdrawiam.


RE: YouLikeHits - MrocznyKILL - 04-03-2013 15:20

Pomyła działówWink w tym dziale dyskutujemy a dział do prezentowania serwisów ma nieco inną nazwę Wink


RE: YouLikeHits - Sp00n - 04-03-2013 15:28

Przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie to umieścić za bardzo Smile


RE: YouLikeHits - MrocznyKILL - 04-03-2013 16:49

Proponowałbym zbiór serwisów zarobkowych a nie dyskusje Wink ale to już broszka moderatora ... kto wie jaki będzie dalszy los tematu więc nie ma co się rozpisywać


RE: YouLikeHits - badom - 04-03-2013 17:06

Serwisu używam sporadycznie przez moje lenistwo, wolę jak w tle punkty same się nabijają na enhanceviews, ale strona dobra, działa. Czasem subskrypcji nie zaliczy.
PS Na razie usuń reflink, bo w tym dziale jest to zabronione.


RE: YouLikeHits - Sp00n - 04-03-2013 17:52

Usunąłem refflinka, tutaj bardziej chodzi lajki niż subskrypcje połączenie EV SYV i YLH jest dobre, ponieważ wszystko odpowiedzialne jest za coś innego Ev- suby i komentarze SYV - views YLH - lajki.


RE: YouLikeHits - InsaneProGamer - 04-03-2013 19:12

Bardzo dobra stronka!!!: )Dzięki wielkie, poleciał rep ;P


RE: YouLikeHits - Spamer-pl - 15-03-2013 21:05

Kto mądry i odpisze.... mam konto klikam filmik na youtube oglądam i po zakończeniu mam komunikat że nie dostane za niego punktów bo gość jest niewypłacalny (czy coś takiego) a mi potrafi nabić -66 (minus 66) punktów jak to jest dlaczego mi nie daje punktów jak oglądam ale inni mogą oglądać u mnie do wyczerpania kredytów i jeszcze na minus zejść???


RE: YouLikeHits - draksone - 25-03-2013 13:29

jak chce fanpage'a dodać to trzeba jakiś button pobierać,potem uploadować.Uploadowałem na różne hostingi ale żadnego nie zatwierdza,jak wy to robicie ?


RE: YouLikeHits - barteek_93 - 25-03-2013 13:37

@up mam taki sam problem :/