Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikacz.eu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Klikacz.eu (/Temat-Klikacz-eu-65849)

Strony: 1 2 3 4


Klikacz.eu - BlackDead - 03-03-2013 23:59

Klikacz.eu:

1. Za kliknięcie lubię to do 20 punktów
2. 20% z poleconych
3. Dużo nagród

Zapraszam do rejestracji.

Ref: http://www.klikacz.eu/fblogin.php?ref=100003348039381
Czysty :http://www.klikacz.eu

serwis chyba nie wypłaca.Miałem 2100 i mi je zabrali.Brak kontaktu z administracją.Lecz może to się tylko mi przydarzyło.


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - speedus - 04-03-2013 14:10

Zarejestrowalem z refa. Jakieś dowody wypłat?
Niewygodne jest to że pokazuje mi fanpage które już nie moge kliknąć bo osiagneły limit dzienny albo te które już kliknąłem


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - BlackDead - 04-03-2013 17:22

Dzięki za rejestrację z refa.Jeszcze nie wypłaciłem,wiec nie mam dowodu Sad
Potwierdzam ,że niewygodne jest to że pokazują się strony,które osiągnęły maksymalny limit dziennych kliknięć.Mam nadzieje że to zmienią.


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - tomazzi - 04-03-2013 17:26

ile takich samych tematów sam założysz ?
masz tupet i nie źle bezczelny jesteś by dublować tematy w celu może większego zainteresowania i zdobywania poleconych


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - BlackDead - 04-03-2013 17:31

tomazzi sory ze tamten dodałem,ale dodawałem to na kilku forach i nie zauważyłem,że już to napisałem.Jeśli możesz to usuń tamten temat.


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - badylek - 04-03-2013 17:57

(04-03-2013 17:26)tomazzi napisał(a):  ile takich samych tematów sam założysz ?
masz tupet i nie źle bezczelny jesteś by dublować tematy w celu może większego zainteresowania i zdobywania poleconych

sorki za off ale tomazzi zaczynasz byc moim masterem w disach Smile


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - miniek9090 - 04-03-2013 18:15

znam tą stronkę już chyba od roku . kiedyś bylo do wyklikania max 5 linków i nie oplacało się klikać . teraz jednak jest to bardziej opłacalne Smile


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - Kzn - 04-03-2013 20:03

Dobra stronka, denerwują mnie jedynie limity na dziennie Like.


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - BlackDead - 04-03-2013 20:11

Niedługo admin ma zmienić sposób polubiania stron.Ma być lista i nie będzie trzeba co chwile odświeżać strony.


RE: Klikacz.eu zarabiaj za klikanie "lubie" to na FB - Pawel Szamotulski - 04-03-2013 20:28

Ref Wink