Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko (/Temat-zlece-kilka-zlecen-dla-webmasterow-blogerow-i-nie-tylko-65795)



[zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - mclain - 02-03-2013 23:58

Mam kilka zleceń, ponieważ rozkręcam parę projektów internetowych.

1. Pisanie postów na forach (mam fora głównie finansowe)
2. Komentowanie wpisów na moich blogach
3. Linkowanie wpisów z moich blogów w innych miejscach (w grę wchodzi też facebook, Wasze filmiki na YT itp)

Jeśli potrafisz którąś z tych rzeczy, to pisz na priv, odezwę się szybko.


RE: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - Shroomy - 03-03-2013 00:59

Podaj mniej więcej ile płacisz od każdego.


RE: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - Arkadiusz95 - 03-03-2013 07:57

Poszlo pw


RE: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - Xkoniak - 03-03-2013 08:08

Prosiłbym o przesłanie oferty dot. 3 punktu.


RE: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - lukasz9669 - 03-03-2013 08:51

ja biore all


RE: [zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - mclain - 03-03-2013 16:14

Kilku osobom odpisałem na priv, ale czekam na wasze propozycje - to Wy wiecie za ile to można zrobić, tak więc proszę przysyłać konkretne oferty, za to i za to, tyle i tyle.

Pozdrawiam


[zlecę] kilka zleceń dla webmasterów, blogerów i nie tylko - surfer0700 - 26-06-2013 21:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.