Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV (/Temat-Wam-tez-nie-dziala-dodawanie-lajkow-na-EV-65792)



Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Sp00n - 02-03-2013 22:57

Cześć, czy wam też nie działa dodawanie lajków, komentarzy na EnhanceViews ? Cały czas od paru dni piszę "cancled by system" Tylko subskrypcje działają a wam ?


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Yoshu - 02-03-2013 23:29

Ja właśnie dosłownie przed chwilą pododawałem sobie lajki. 0 problemów. Nie włączyłeś sobie czasami w ustawieniach konta moderowania komentarzy i wyłączenia lajków?


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - bios - 02-03-2013 23:30

Może, już dodawałeś lajki do tego filmu?


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Gittech - 02-03-2013 23:50

Ja tak mam tylko przy filmikach w których już dodawałem łapki. Przy innych jest już w porządku.


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Roxi5017 - 02-03-2013 23:53

Mi dodaje ale strasznie wolno Tongue


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Sp00n - 03-03-2013 08:23

Znaczy tak, jest to nowy filmik i dodałem do niego zaledwie 26 łapek. Lajków i komentarzy nie wyłączyłem. Rzeczywiście, przy nowych filmach nie ma problemu - czemu tak się dzieje ?


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Stworkowaty - 03-03-2013 10:19

Po prostu tak jest na EV, jeden raz, na jeden filmik i trzeba się dostosować.

(Chce ktoś kupić 15k punktów? XD)


RE: Wam też nie działa dodawanie lajków na EV - Sp00n - 03-03-2013 11:24

Kiedyś było inaczej miałem ponad 500 łapek Smile 15k punktów to mam w 15 minut xd