Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece wykonanie str pod konta premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece wykonanie str pod konta premium (/Temat-Zlece-wykonanie-str-pod-konta-premium-65734)

Strony: 1 2


Zlece wykonanie str pod konta premium - Arkadiusz95 - 01-03-2013 21:18

Mam zamiar zrobic str z kontami premium. Narazie chce sprzedawac: Konta Minecraft, Brazzers. Potrzebuje str a na ktorej by bylo: Home, Cennik, Konta Premium, Zamowienie. W zamowieniu mialby byc formularz, tzn: Imię, E-mail osoby zamawiajacej, GG, i aby mial do wyboru zlisty rozwijanej: MineCraft, Brazzers i na koniec po wybraniu 2 formy Platnosci: PayPal aby przenosilo go odrazu na str placenia z moim emailem juz wplaconym, oraz bankiem aby online odrazu placil. I aby byla mozliwosc dodawania innych kont premium jak turbobit itp.

Czekam na oferty. Wybiore najlepsza. Prosze prozpoycje cenowe zglaszac pod tematem oraz przewidywalny czas wykonania.

Wyslane z SGM


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Sergeant - 02-03-2013 12:43

Mam do załatwienia skrypt pod dotplay, przelewy24.pl i paypal. Działa na zasadzie zamówień. On płaci, ty dostajesz info o złożeniu zamówienia, gdy zapłacił - wpisujesz kod premium ręcznie i mu wysyłasz. Możesz podpiąć system pod strony premium ja mogę zrobić pod każdą strone za 25zł. Statystyki + miły Panel administracyjny. Prosta instalacja. Sam skrypt dam Ci za 25zł. Takie instalacje skryptów są za 20-45zł.

1. Skrypt 25zł
2. 1 skrypt gratis. Każdy kolejny 25zł.
3. Instalacja i konfiguracja 45zł jeżeli bez punktu 2.


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - surfer0700 - 02-03-2013 12:51

Jeżeli chcesz mogę stworzyć Ci taki serwis od podstaw, skonfigurować wszystkie płatności i całość zautomatyzować. Jednak cena nie będzie tak niska jak u Pana wyżej Wink
Szczegóły PW.


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Shroomy - 02-03-2013 16:50

Ten pan wyżej (x2) robi dokładnie to co można zrobić podając email ...
Poprostu gdy ktoś kliknie to przychodzi ci wiadomość że kliknął, a i tak wszystkie płatności i wysyłanie kodów musisz robić ręcznie...
Skrypt nie warty (przynajmniej jak dla mnie) 10 zł, a co dopiero ta cena którą on podał.

2. Oferuję się z podobną ofertą jak Pan powyżej.


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Madroxx - 02-03-2013 19:52

Ładnie można by było to zrobić w WordPressie. Podpiąć PayPala i DotPay'a.

Ja bym to widział trochę inaczej. Jak coś pisz PW.


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Arkadiusz95 - 02-03-2013 20:06

Pw wyslane do Surfera i Madroxx'a


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - dvt - 02-03-2013 20:32

@autor
Jezeli konta bierzesz z poradnika, to łamiesz prawo. Tak tylko pisze, aby Cię uprzedzić


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Arkadiusz95 - 02-03-2013 20:47

Nie z poradnika. Nawet nie pobieralem xdd Do minecraft premium mam wlasne. Wygralem Giftcody w konkursach na yt a kilka sam kupilem.


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - dvt - 02-03-2013 21:03

Nie mi musisz sie tłumaczyć. Chciałem Cię uprzedzić, bo później możesz mieć nieprzyjemne konsekwencje. Tylko tole


RE: Zlece wykonanie str pod konta premium - Arkadiusz95 - 02-03-2013 21:13

spx. o konsekwencjach to ja wiem.