Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 08-04-2013 23:18

(08-04-2013 22:00)Mikoszi napisał(a):  Dobrze, że nie było alfy.. strach pomyśleć co wtedy by się działo


@edit

jeszcze jedno, wiele osób, które mają jakieś pieniądze na swoich kontach wolą zostać podpięci pod danego mentora niż zakładać nowe konto.. dlaczego i to utrudniacie?
Wiem, że wiele osób do Was pisze w sprawie zmiany refa,a nikt nie dostaje odpowiedzi. Nie mówcie, że wiadomości czegoś nie zawierają bo podaje co należy napisać i gdzie..

Do korzystania z poleconych służy reflink z którego użytkownicy powinni korzystać.

Opcja przepinania jest niedostępna z powodu ciągłego skakania osób po refach i wyzyskiwaniu nisz od swoich mentorów.

Pozdrawiam!


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 09-04-2013 08:22

A może po prostu Ci mentorzy nie pomagają odpowiednio, mało zrozumiale dla nich? Poza tym wypadało by takim osobom odpisać, że nie ma takiej możliwości niż zostawić ich bez odpowiedzi.

Poza tym wolałbym żebyście odnieśli się do wcześniejszych postów...


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 09-04-2013 09:54

(09-04-2013 08:22)Mikoszi napisał(a):  A może po prostu Ci mentorzy nie pomagają odpowiednio, mało zrozumiale dla nich? Poza tym wypadało by takim osobom odpisać, że nie ma takiej możliwości niż zostawić ich bez odpowiedzi.

Poza tym wolałbym żebyście odnieśli się do wcześniejszych postów...

Osoby zawsze są informowane czy to na GG, czy na wiadomości prywatnej, a także na emailu.

Jeżeli chodzi o Gateway to tak jak pisałem wcześniej. Ja w te sprawy nie ingeruje, zajmuje się tym programista. Wiem i widziałem, że już wszystko ze strony wyglądu oraz funkcjonowania jest gotowe.
Zostało do zrobienia menu w panelu na stronie, a tym zajmie się grafik od wykończenia front-end'u.

Mirror multijęzyczny - jest gotowy i idzie do cięcia Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Roxi5017 - 09-04-2013 14:09

Jeszcze bylo pytanie o dodatkowych dolarach z LUTEGO, kiedy je dostaniemy? Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - redbull232 - 10-04-2013 18:54

astro wejdź na gg bo mam ważną sprawę a nie odpowiadasz na pw chyba masz skrzynkę zawaloną


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Tiger04 - 10-04-2013 19:01

(09-04-2013 14:09)Roxi5017 napisał(a):  Jeszcze bylo pytanie o dodatkowych dolarach z LUTEGO, kiedy je dostaniemy? Wink

Jestem trochę nie w temacie. O jakich dolarach mowa?


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 10-04-2013 19:35

@UP
Z tego co wiem, to w lutym serwis jakiś czas nie działał i w rekompensacie użytkownicy mają dostać dodatkowe dolary


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 10-04-2013 19:37

Pieniążki są już na PayPalu więc w wolnej chwili będę wysyłał dodatkowe dolary Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Roxi5017 - 11-04-2013 18:25

Proponuję aby w zakładce files dodać pole search, gdzie po wpisaniu frazy pokaże nam się dany pliczek.
Bo jeśli ktoś ma mnóstwo plików i jest mu potrzebny link do danego, a nie chce robić spamu, to jest to uciążliwe - przeszukiwanie wszystkich stron z plikami Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 11-04-2013 18:31

@UP
A ja myślę ,że to nie jest aż tak potrzebne, ponieważ takie koxy co siedzą już długo w ppa to mają gdzieś 1000 postów ,a na stronie z plikami może być max 250 plików więc wystarczy komenda Ctrl+F na 4 stronach i dany plik znaleziony.