Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 08-04-2013 17:23

@UP
Na lcp jest, ale osobiście nie polecam jej.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - fafu777 - 08-04-2013 20:59

Jeśli było to sorry , może ściągnąć z sharebay.net hosting pod bloga ;d?


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 08-04-2013 21:17

lepiej promowanie bloga Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 08-04-2013 21:30

No to może zbiorę wszystkie propozycje do kupy, czyli:
-Sygnaturki
-mirro multijęzyczny
-Gateway
-promowanie bloga
-jakieś tam bajery typu like autoscript


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 08-04-2013 21:40

AstroCash - Wy

Pozwoliłem sobie przeglądnąć temat ten od samego początku i widzę tak: 02-28-2013 09:02 PM
"Gateway będzie w następnym tygodniu już gotowy "

Potem my Użytkownicy dawaliśmy masę propozycji, które w większości były całkiem fajne - z Waszej strony na ich temat kompletnie nic. Potem:

03-10-2013 03:25 PM "Gatewaye są gotowe"

Potem Krissu zapytał o sygnaturki i mirror multijęzyczny, Wy na to:

"Powinien się pojawić do końca miesiąca " - 03-10-2013 08:03 PM

Potem Krissu zaznaczył, że miało być do końca lutego, Wy w żaden sposób się do tego nie odnieśliście.
Potem przełom wprowadzono szybkie wypłaty - opcja do napisania w ciągu 30 minut przez właściwie amatora-programistę.

Potem 2 strony dyskusji na temat zmian w AC, Wy jedynie odnieśliście się do APKi na Androida.. świetnie, tylko nie wprowadzono innych obiecanych rzeczy...

I do szliśmy do tego miejsca, gdzie akurat "sqmany" mnie uprzedził i poskładał to co nam obiecaliście Smile

Wszystko oparłem tylko o ten jeden dział, a co z informacjami z ogólnej dyskusji (tam z resztą też wiele osób pisze swoje propozycje, które Wy potwierdzacie, że zostaną wprowadzone..)?

Gatewaye niby gotowe, niby osoby do testów... a jakoś nikt za bardzo nie chwali się tym, że je testuje..

AC ogarnijcie się albo Wy, albo tego Waszego programistę.

A już nie wspomnę o tym, że proponowałem moją pomoc w tej sprawie, nie otrzymałem nawet odpowiedzi...


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Skipi - 08-04-2013 21:52

@Mikoszi ale zauwaz, ze byly wazniejsze priorytety takie jak przeniesienie serwera.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 08-04-2013 21:56

Ja widzę tylko jeden priorytet, właśnie ten o którym wspomniałeś. Poza tym ile można wspominać to?
Teraz są wolni od obietnic bo zmienili procek?

Poza tym zawsze wydawało mi się lepiej napisać do nas coś typu "nawaliliśmy bo nie było czasu, są jakieś tam problemy i wkrótce podamy info co i jak".. (i oczywiście nie nawalić i nie zapomnieć o tym też wypada) niż olewanie użytkowników.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - rozekrr - 08-04-2013 21:58

Nie bo to w końcu BETA Big GrinBig GrinBig Grin


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 08-04-2013 22:00

Dobrze, że nie było alfy.. strach pomyśleć co wtedy by się działo


@edit

jeszcze jedno, wiele osób, które mają jakieś pieniądze na swoich kontach wolą zostać podpięci pod danego mentora niż zakładać nowe konto.. dlaczego i to utrudniacie?
Wiem, że wiele osób do Was pisze w sprawie zmiany refa,a nikt nie dostaje odpowiedzi. Nie mówcie, że wiadomości czegoś nie zawierają bo podaje co należy napisać i gdzie..


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 08-04-2013 22:58

właśnie też chce podpiac się pod mentora. Dzięki gatewayowi na awm miałem sporo na miecha.

Sharebay co wyprawia Oo niedosyc że daje nielimitowane hosty to jeszcze widzę że daje jakieś wypasione boty.