Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 01-04-2013 16:37

(01-04-2013 13:50)Kabajana napisał(a):  A ja polecam zrobić APKĘ na androida, która pokazywałaby nam statystyki, dzisiejsze pobrania, dawała powiadomienia o pobraniach, czy o wysłanych wypłatach. Smile Jeżeli coś takiego zostanie wprowadzone, to przegonicie wszystkie serwisy Smile


Czy jeżeli zrobiłbym taką apke, to można byłoby jej używać "oficjalnie"? Dodałbym możliwości chwalenia się z wyników , pobrań na serwisach społecznościowych. Ale musiałbym mieć wsparcie od astrocash.org pod tym projektem Smile

Napisz do mnie na GG w sprawie aplikacji na Androida Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 01-04-2013 18:28

Kod:
A ja polecam zrobić APKĘ na androida, która pokazywałaby nam statystyki, dzisiejsze pobrania, dawała powiadomienia o pobraniach, czy o wysłanych wypłatach. Smile Jeżeli coś takiego zostanie wprowadzone, to przegonicie wszystkie serwisy Smile


Czy jeżeli zrobiłbym taką apke, to można byłoby jej używać "oficjalnie"? Dodałbym możliwości chwalenia się z wyników , pobrań na serwisach społecznościowych. Ale musiałbym mieć wsparcie od astrocash.org pod tym projektem Smile

Przecież jest już taka apka :o
Tylko że stworzona przez kogoś z lcp pokerface


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Kabajana - 01-04-2013 19:13

(01-04-2013 18:28)sqmany napisał(a):  Przecież jest już taka apka :o
Tylko że stworzona przez kogoś z lcp pokerface

Sqmany, ale tamta apka nie była zrobiona pod przewodnictwem AC, miała sporo błędów, a poza tym miała bardzo mało opcji Smile Jedynie sprawdzanie salda oraz powiadomienia.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - daniel42na - 01-04-2013 19:25

Proponuje aby podczas wyboru między przyciskiem aktywny/nieaktywny ( na przykład przy wyborze pomiedzy widocznością pobrań, przy wyborze szybkiej lub zwykłej wypłaty)
kolor nieaktywnego przycisku zmienić na jakiś bardziej nieaktywny niż ten jasno niebieski..
Proponuje jakiś ciemny, w odcieniach szarości.
Jeśli ktoś nie wie to ciężko się domyślać który jest który.

Na początku nie wiedziałem że zielony oznacza aktywny, a niebieski nie :| może jestem jakiś uposledzony, więc fajnie by było gdyby ktoś więcej wypowiedział się na ten temat.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - sqmany - 01-04-2013 19:27

@Kabajana, tak właściwie te powiadomienia nie działały dobrze Big Grin


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - redbull232 - 08-04-2013 14:03

Otóż mam fajną nisze na Polskę no ale co z tego jeżeli ludzie piszą mi że tu link nie działa tu że wykonali 3 oferty i dalej nie mogą pobrać pliku i prawdę mówiąc podczas wchodzenia leadów ja mogę śpiewać ty jedna na milion czy jest jakaś możliwość żeby poprawić te oferty dla Polski


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 08-04-2013 14:12

w sumie to z polski mi jeszcze nie wpadło. dajcie jakiś link do tej apki na androida.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Krissu - 08-04-2013 14:26

(08-04-2013 14:03)redbull232 napisał(a):  Otóż mam fajną nisze na Polskę no ale co z tego jeżeli ludzie piszą mi że tu link nie działa tu że wykonali 3 oferty i dalej nie mogą pobrać pliku i prawdę mówiąc podczas wchodzenia leadów ja mogę śpiewać ty jedna na milion czy jest jakaś możliwość żeby poprawić te oferty dla Polski

Sam pobrania z Polski miewam rzadko, ale są, więc oferty muszą wchodzić.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - rozekrr - 08-04-2013 14:55

Dokładnie jak pisze Krissu, pobrania z Polski wpadają aż miło, ostatni przypadek koncert biebera, miałem ich kilkadziesiąt, i wszystko było ok.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Damkofr - 08-04-2013 17:09

Ma ktoś tą apkę?
Możecie link wrzucic?
U mnie dziś ładnie na Astro a nie mam filmików na yt Smile