Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 07-03-2013 22:33

@up
Też dobry pomysł Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 10-03-2013 13:38

Sorry za post pod postem, ale czy propozycje które tu składamy w ogóle kiedyś zostaną wprowadzone, bo mam wrażenie że ten temat jest nie potrzebny ^^


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - bios - 10-03-2013 13:43

A będą ekspresowe wypłaty?


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 10-03-2013 14:25

Gatewaye są gotowe, w obliczu ogromnego wzrostu ruchu na stronie w ostatnich dniach co odczuliście na własnej skórze(strona główna przez długi czas nie działa) jesteśmy - w celu uniknięcia większych problemów zmuszeni odłożyć ich wprowadzanie do czasu gdy zostanie w nasze ręce oddany nowy serwer, który został już zamówiony.

Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania i mamy uzasadnione obawy, wprowadzenie dziś tego systemu mogłoby źle wpłynąć na działanie całości strony i bezpośrednio na zarobki obecnych użytkowników.
Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób może być tym rozczarowanych równie bardzo co my sami, inwestycja w nowy, lepszy serwer pozwoli nam dalej rozwijać funkcjonalność strony.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!



RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 10-03-2013 14:27

(10-03-2013 13:43)bios napisał(a):  A będą ekspresowe wypłaty?

Będą Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - clayfer - 10-03-2013 15:56

Dynamiczna zmiana nazwy pliku, w zależnośći od adresu strony.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ciamciaj - 10-03-2013 16:08

(10-03-2013 15:56)clayfer napisał(a):  Dynamiczna zmiana nazwy pliku, w zależnośći od adresu strony.

Mozesz to rozwinac, jak to widzisz? Smile

Bo bardziej wydaje mi sie to oddzielnym skryptem na wlasna strone jak dobrze rozumiem.


AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - karol002 - 10-03-2013 16:30

Mi sie wydaje, ze dla niego chodzi o link w ktorym bedzie koncowka zmienna np. http://www.adres.com/dggddgjjg/suprer_hack
A co do mojej propozycji to napisze jeszcze raz, poniewaz nie dostalem odp. Chodzi mi o API do uploadu plikow ze zwracaniem linkow.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 10-03-2013 16:48

Link może sobie sam zmienić i dopisać co tylko mu się marzy Smile
Taka opcja jest dostępna Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Krissu - 10-03-2013 16:53

Kiedy będzie mirror multijęzyczny, sygnaturki?