Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Doragon - 24-07-2013 14:42

A czy jest szansa na dodanie folderów?


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Skipi - 24-07-2013 21:57

To chyba bedzie w nadchodzacym update.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Doragon - 25-07-2013 09:17

Coś mi się jeszcze przypomniało.
Ostatnie pobranie pliku.

Teraz mamy listę na której są wyświetlanie ilości pobrań
W nawiasie można dać kiedy był ostatnio obrany plik.

DiabloIII.exe (0.57 MB)_____17 (7day)

I druga rzecz.
Skąd były wejścia na dany plik. Chodzi mi o adres. Mając plik w kilku miejscach
czasem nie wiem w który adres/stronę inwestować. Z jakiego adresu są pobrania.
Ponoć takie statystki są zbierane kwestia udostępnienia. Gdzieś mi się to przewinęło
ale chodziło o inny PPA.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ciamciaj - 25-07-2013 09:33

Z tego co wiem ma to byc w nowych statystykach bo to wazna funkcja Smile


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 15-08-2013 15:11

Chce wszystkich poinformować, że wykonałem gruntowny update ofert dla 75% krajów Smile

Powinno to znacznie zwiększyć konwersję.

PS. Dziś wieczorem dokonam statystyk nowych ofert i wybiorę te najlepsze.



RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 18-08-2013 01:22

Zostały dodane 2 nowe oferty dla USA (testowo):
- "Favorite Product Samples Here! Get Yours." (AdscendMedia) Payout: $0.81 CR: ~35%,
- "Get $100 Worth of Beauty Samples!" (AdWorkMedia) Payout: $0.86 CR: ~25%,

EPC tych ofert jest bardzo wysokie, dlatego zostaną one przetestowane.

Pozdrawiam!



RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 19-08-2013 00:09

Przygotowaliśmy pierwszy większy Update, który właśnie został wgrany na serwer Smile

Mianowicie w zakładce "Files" dostępny jest nowy mirror: TinyFilesHost.com !!!
Mirror ten został przygotowany w wersji wielojęzycznej: (Duński, Holenderski, Angielski, Fiński, Francuski, Niemiecki, Grecki, Włoski, Norweski, Polski, Portugalski, Portugalski (Brazylijski), Hiszpański oraz Szwedzki).

Zalecamy wszystkim korzystanie z nowego wielojęzycznego mirroru TinyFilesHost.com, pozwoli on zwiększyć waszą konwersję Smile

Zostały dodane także 2 nowe aliasy do domeny FileSpeedy.net:
- File-Speedy.com
- FileSpeedy.org

Pozdrawiam,
Tymek Smile



RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Masterjam - 24-08-2013 13:06

Po zmianie na TinyFileHost u mnie nawet jest lepiej niż dobrze Smile
Francuzi za 18$, 18,25$ i 20,25$ powoli podmieniam we wszystkich moich plikach
Dzięki


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 01-09-2013 22:59

Nastąpił historyczny moment w naszym serwisie!

Od tej chwili każdy z was, ma możliwość skorzystania z GATEWAY'a AstroCash!
Do wyboru jest 6 wzorów tła oraz możliwość użycia swojego przez podanie linku do obrazka Smile
Cała produkcję oraz edycję Gatewaya znajdziecie na stronie: http://astrocash.org/gateways

W razie jakichkolwiek pytań, jestem dostępny na forum oraz GG!

Pozdrawiam!


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - DawidFB - 03-09-2013 17:29

Kiedy doczekamy się banneru przedstawiającego nasze zarobki? ;/