Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany (/Temat-AstroCash-org-Propozycje-Uzytkownikow-Zmiany-65648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - zarabiajmy - 08-07-2013 00:08

Nie pokerface
Dobra nie było tematu, poradzę sobie w inny sposób


Odp: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - ciamciaj - 08-07-2013 08:10

Możesz zrobić ranked Mode i tak ustawić reguły że nie będzie ofert dla danego kraju.

Wysłane z Phone'a


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - WojaKk - 08-07-2013 08:58

Może po prostu w pliku jest coś cenniejszego niż te 10-20 centów, nie każdy wrzuca fake pliki i hacki. Nie musicie od razu kolegi hejtować Wink


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - zarabiajmy - 08-07-2013 15:47

ciamciaj napisał(a):Możesz zrobić ranked Mode i tak ustawić reguły że nie będzie ofert dla danego kraju.

Wysłane z Phone'a

Tylko ze wtedy tyczy się to wszystkich plików no ale dzięki za radę Smile

Wysłane z Nokii 3310


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Komet - 08-07-2013 21:17

Tak sobie myslalem, ze FC ma swoje tshirty - fajnie wykonane, gdybym tam zarabial to bym wzial. AC to tez spory i popularny serwis wiec mysle ze i u was chetni by byli. Gdybyscie zrobili sklepik z jakimis fajnymi tshirtami - jakims ogarnietym designem a nie jakis kicz, to ja bym zakupil i mysle ze byloby tez wielu innych chetnych. Smile

To taka luzna propozycja, wiem, ze AC ma na glowie mase innych zaleglych rzeczy, ktorych realizacja jest w drodze badz w planach i dodatkowo do tego ogarniecie tshirtow jest malo realne. Ale nie widzialem tej propozycji, wiec pisze, bo moze w przyszlosci mielibyscie idee zeby cos takiego wprowadzic - teraz inni moga powiedziec czy tez byliby za, czy moze ja jestem jedyny Big Grin


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Doragon - 08-07-2013 21:37

Zmiana rozszerzenia nazwy. Rara może ktoś nie zechce pobrać, a exe już tak.
Ewentualnie ukrycie rozszerzenia pliku.


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Mikoszi - 08-07-2013 22:04

Zawsze możesz sobie sam "zrobić" taki plik exe. Otwórz notatnik, zapisz jako.. typ: wszystkie, nazwa: plik.exe


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - Komet - 10-07-2013 12:00

Dobrze byloby gdybyscie wprowadzili jakas opcje, gdzie mozna przywrocic usunieta oferte, bez koniecznosci resetowania wszystkiego. Dzis przez przypadek usunalem dobra oferte, jednak mam zbyt duzo ustawionych juz w innych krajach, zeby tracic znow czas na sortowanie tego. Brak takiej opcji to zwykle utrudnianie pracy Smile


Fajnie byloby tez gdybyscie sie jakos wypowiedzieli co do zmian ktore zaproponowalem pare postow wczesniej, zeby wiedziec jakie jest wasze nastawienie do tego i czy realizacja jest w ogole mozliwa


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - AstroCash.org - 11-07-2013 01:01

- Zakupiony nowy serwer. Migracja zaplanowana na wtorek.

Pozdrawiam!


RE: AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany - WazzaP - 11-07-2013 06:35

(11-07-2013 01:01)AstroCash.org napisał(a):  - Zakupiony nowy serwer. Migracja zaplanowana na wtorek.

Pozdrawiam!

Będą jakieś problemy z działaniem strony/mirrorów? Jeżeli tak, to ile to potrwa? Wink