Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Wspólników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam Wspólników (/Temat-Szukam-Wspolnikow-65593)



Szukam Wspólników - poloduda - 26-02-2013 16:02

Szukam wspólników chętnych by założyć server CS lub minecraft. + oczywiscie strona servera. A potem by zbijać na servie sianko.
Chętni PW !! Wink


RE: Szukam Wspólników - Stworkowaty - 26-02-2013 21:52

Równie dobrze mógłbyś napisać co potrafisz w Tym zakresie, jaki masz kapitał, czego wymagasz od współpracownika, napewno więcej osób by się zainteresowało. Smile


RE: Szukam Wspólników - Gittech - 26-02-2013 22:11

Podpisuję się do kolegi wyżej i jestem trochę zainteresowanyWink


RE: Szukam Wspólników - poloduda - 27-02-2013 13:59

Kapitał ? Jeśli chodzi o hosting servera jestem w stanie przeznaczyć na początku 40 zł. W 2 osoby jest już to optymalnie na 20-25 slotów Wink Szukam takiej osoby właśnie dlatego iż ja niezbyt znam się na skryptach od cs itd. Wink Bardziej gram no i znam się raczej na tworzeniu stron, for takich serverów Wink Dlatego właśnie szukam współracownika.
Chcę założyć taki server by przynosił zyski za np. płątnych adminów czy Vipów czy innych dupereli Wink


RE: Szukam Wspólników - yazir - 27-02-2013 14:10

Fajnie że chcesz coś zrobić, ale nie skalkulowałeś wszystkiego. Wiadomo najlepiej mało włożyć, mieć "wywalone" a hajs niech sam wpada Smile
Najważniejsza kwestia, budżet masz odrobinę za mały, dobrze by było gdybyś miał pieniądze na opłacenie chociaż tych pierwszych 3 miesięcy (chociaż bardziej optymalną opcją było by minimum 6 miesięcy), raczej małe prawdopodobieństwo że w pierwszym miesiącu zarobisz tyle żeby opłacić serwer na następny miesiąc. Z własnym serwerem do gier, stroną www etc jest trochę jak z dzieckiem, trzeba się nim zajmować, dopieszczać, pielęgnować. Fakt możesz wynająć "niańkę" opieki nad swoim "dzieckiem" ale po pierwsze charytatywnie nikt się tym nie zajmie zdając sobie sprawę z tego że Ty na tym będziesz kosił kasę. Dlatego dochodzi opłata dla "niańki". Następną wadą jest to że rzeczywiste efekty pracy tej "niańki" będziesz mógł ocenić po pewnym czasie. Nikt nie zajmie się "dzieckiem" tak jak jego "ojciec/matka".

Wracając do kwestii finansowej, dlaczego chociaż te 3 miesiące? Wyobraź sobie sytuację, pierwszy mieisąc dopieszczasz serwer (pluginy, optymalizacja etc) ale wciąż userów jest mało... przychodzi czas opłaty za następny miesiąc. Masz 3 opcje:
*mordujesz swoje "dziecko" i nie opłacasz serwera
*kombinujesz pieniądze na ostatnią chwilę (zawsze może się nie udać)
*sprzedajesz swoje "dziecko" (brak pewności czy ktoś je kupi)


RE: Szukam Wspólników - poloduda - 27-02-2013 14:24

Na następny miesiąc opłacenia by się znlazło Wink Mi nie chodzi by ktoś robił za mnie.
Ja zamuje się stroną, forum servera reklamą a mój wspólnik skrytpami itp do servera by działał i go modyfikował bo jak mówie sam sie na tym nie znam Wink


RE: Szukam Wspólników - WazzaP - 28-02-2013 21:54

Jakby co to mam bardzo fajną paczkę zombie na sprzedaż. Gdybyś był zainteresowany to pisz PW, dam screeny ;-)


RE: Szukam Wspólników - Shaniel - 01-03-2013 07:26

Jestem zainteresowany Smile
Pisanie pluginów i inne rzeczy to ogarniam.
Jak coś pw Smile


Szukam Wspólników - surfer0700 - 26-06-2013 21:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.