Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podrobienie podpisu w indeksie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Podrobienie podpisu w indeksie (/Temat-Podrobienie-podpisu-w-indeksie-65552)



Podrobienie podpisu w indeksie - Drakhtul - 25-02-2013 19:12

Nie wiem czy dobry dzial xD

Jak myslicie czy cos sie stanie jak podrobie sobie podpis w indeksie i na karcie egzaminacyjnej? Chodzi tu o to ze nie ma jutro goscia od cwiczen od ktorego potrzebuje wpisu, a jutro trzeba zdac indeksy. Mam zaliczone cwiczenia ale nie bd mial okazji zeby mogl mi to wpisac. Robil tak ktos kiedys? POMOCY!!!


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - ciekma - 25-02-2013 19:33

Nie polecam czegoś takiego w końcu to może wyjść na jaw bo skoro on się nie podpisywał a potem dowie się że tam jest podpis to mogą być poważne kłopoty. Włącznie z wydaleniem ze studiów myślę. Nie masz jak się skontaktować z nim? Może maila do niego albo przez dziekanat jakoś.


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - daniel42na - 25-02-2013 19:39

Nie wiesz jak tacy ludzie są mściwi? Wink
Twoja uczelnia nie zna terminu poprawka?


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - Drakhtul - 25-02-2013 21:10

Tu nie chdzoi o termin poprawki bo ja mam to zaliczone tylko ze nie mam wpisu bo w dzien kiedy rozdawal autografy to nie mialem indeksu ;/ Chyba jedynym wyjsciem bedzie podanie o przedluzenie sesji bo mi babeczka z dziekanatu mowila ze to mozliwe i dam rade go jakos zlapac w inny dzien.


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - ciekma - 25-02-2013 21:13

No to tak zrób nie ryzykuj bo nie warto zwłaszcza że masz wszystko zdane i tylko podpisu Ci brakuje Smile przedłuż sesję uzasadnij dlaczego i ważne żebyś wszystko miał jak należy Smile


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - daniel42na - 25-02-2013 21:13

sam sobie odpowiedziałeś Wink


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - Drakhtul - 25-02-2013 21:28

noo niby tak... ale nie wiem jak to jest z przedluzniem tej sesji czy to napewno sie uda. Rozwazam wszystkie opcje. Troche sie denerwuje jak to z tym bedzie ;/


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - ciekma - 25-02-2013 21:36

Słuchaj no nie wierzę że jeśli mas faktycznie wszystko do przodu to że mieliby Ci bardzo utrudnić życie albo tym bardziej nie przepuścić ze względu na brakujący podpis na karcie.
Tak poza tym to czas żeby znieśli indeksy bo problem z nimi, trzeba latać prosić szukać, a nie daj Boże niech się zgubi to kaplica. U mnie jest wszystko elektronicznie sami wykładowcy wprowadzają i mają u siebie na serwerze Smile
A Ty się nie martw pogadaj z babkami w dziekanacie i dojdziecie do czegoś na pewno Smile


RE: Podrobienie podpisu w indeksie - Drakhtul - 25-02-2013 21:48

Wiem ze z indeksami same problemy i jest to nie potrzebne. Juz gadalem z babeczka dzisiaj i wlasnie ona podsunela mi pomysl z przedluzeniem sesji co jest w tym przypadku najlepszym rozwiazaniem i jutro ide i skladam podanie o przedluzenie Smile Wie ktos jakies sa kryteria wgl przedluzenia? Komu przedluzaja, a komu nie?