Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? (/Temat-Ankieta-Czy-chcemy-mini-dzial-dla-opcji-binarnych-i-forexa-65490)

Strony: 1 2


[Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Mateush - 24-02-2013 18:23

Koleżanki i Koledzy,
ponieważ tematyka opcji binarnych i forex jest ważna, a ginie gdzieś wśród innych tematów, zaproponowałem Adminowi by założyć dla nas specjalny poddział. Wyraził zainteresowanie, pod warunkiem że założę ankietę, w której więcej osób wyrazi swoje zdanie. Uprzejmie proszę więc o udział w głosowaniu.

W poddziale moglibyśmy przedstawiać nasze wyniki inwestycji (dziennik inwestora), prezentować opinie o poszczególnych platformach binarnych, prowadzić wszelkie inne dyskusje związane z forex i opcjami binarnymi.


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - lol_xxx - 24-02-2013 19:31

Myślę, że oddzielny dział się bardzo przyda. Nie będzie się to wszystko mieszać i łatwiej będzie znaleźć to co trzeba.


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - BEEREM - 24-02-2013 19:49

Jestem za Smile


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Inwestor25 - 24-02-2013 19:55

też jestem za. W aktualnym temacie mamy wszystko wymieszane - opinie o platformach, strategie albo ich zaczątki, nasze wyniki, filmiki (na razie jeden Tongue) i ciężko coś odnaleźć w tym temacie. Rozdzielenie tego na kilka tematów byłoby wygodniejsze.


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Marselo - 24-02-2013 23:43

osobny dział się przyda. Inwestowanie to bardzo szeroki temat, a wszystko wrzucone jest do jednego worka.


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - longlay1 - 25-02-2013 09:46

jak najbardziej za. Widzę że coraz więcej osób się tym interesuje


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Mateush - 25-02-2013 22:38

29 głosów na tak - to sporo Smile Może wystarczy Smile

Panie Adminie - co Pan na to?


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Luksib - 26-02-2013 10:58

Choć przeglądam forum a nie piszę, jestem za. Również zacząłem się tym interesować.


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Mateush - 27-02-2013 16:08

Kto dorzuci swój głos? Smile


RE: [Ankieta] Czy chcemy mini dział dla opcji binarnych i forexa? - Admin - 28-02-2013 01:06

Wporządku dziś/jutro pojawi się dwa dodatkowe działy o ile znajdzie się odpowiednia ilość tematów które moga tam trafić,
będę bardzo wdzięczny za pomoc w ustaleniu listy wątków,
które powinny trafić do 2 poniższych poddziałów w dziale Inwestowanie - Dyskusje:
1. Opcje Binarne
2. Forex


pozdrówka Smile