Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! (/Temat-AstroCash-org-Powiadomienia-SMS-65476)

Strony: 1 2 3 4 5


AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - AstroCash.org - 24-02-2013 15:12

Wprowadziliśmy pewien mały dodatek, który pozwoli cieszyć się wysokimi pobraniami jak będziecie w pracy, w szkole, na zakupach, u znajomych.
Wszędzie tam gdzie braknie wam dostępu do internetu.
Informator AstroCash!
- Poinformuję Cię o pobraniu >=4$, wysyłając do Ciebie SMS-a!
- Wszystko jest dosłownie za darmo!
- System wysyła informacje o pobraniu w kilka sekund od momentu pojawienia się takiego pobrania w bazie AstroCash.org,
- Treść wiadomości będzie następująca: "Informator AC: xx.xx dolara zostało dodane do twojego konta. Twój dzisiejszy zarobek wynosi: xx.xx."


Warunkiem korzystania z Powiadomień AstroCash.org, jest zarobienie 50$ w serwisie od momentu rejestracji.
Aby włączyć usługę "Powiadomienia SMS" wchodzimy w zakładkę "Profile", następnie klikamy button "Request (PL Only)".
Wpisujemy swój numer telefonu i czekamy (góra kilka h) aż administrator potwierdzi nasz numer.
Po potwierdzeniu, pozostaje już tylko czekać na wysokie pobrania!


Pozdrawiamy!



RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Nicktim - 24-02-2013 15:23

Bardzo fajna propozycja dla osób nie siedzących cały dzień przed komputerem Smile


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Roxi5017 - 24-02-2013 20:37

Kilka razy otrzymałam już takiego smsa, miło się go czyta Wink


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - surfer0700 - 25-02-2013 15:29

Dzisiaj aktywowano mi tą szaleńczą usługę! Już nie mogę się doczekać jak dostanę pierwszego sms'a z przemiłą informacją Heart
Pomysł bardzo fajny.


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Kabajana - 25-02-2013 19:51

Siedzę na lekcji, przychodzi sms o pobraniu z Francji. I człowiek zapomina o nauce. TO jedyny minus, ale system jest naprawdę szybki. Polecam każdemu. Zawsze powoduje taki sms uśmiech na twarzy Lol


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - surfer0700 - 25-02-2013 20:01

Na jakiej zasadzie to działa? Co pobranie sms czy tylko podsumowanie na koniec dnia?


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - yazir - 25-02-2013 20:02

Każde pobranie $4+ = sms


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - surfer0700 - 25-02-2013 20:03

Wielkie dzięki yazir, chciałem dać repka, ale niestety na dzisiaj limit już wyczerpałem.
Toteż się dziwię, że pobrania wpadają a smsów nie ma Tongue


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Skipi - 25-02-2013 20:05

(25-02-2013 19:51)Kabajana napisał(a):  Siedzę na lekcji, przychodzi sms o pobraniu z Francji. I człowiek zapomina o nauce. TO jedyny minus, ale system jest naprawdę szybki. Polecam każdemu. Zawsze powoduje taki sms uśmiech na twarzy Lol

Jak bedzie Ci przychodzic co minute sms to już nie będzie taki sam Lol


RE: AstroCash.org - Powiadomienia SMS! - Roxi5017 - 25-02-2013 20:15

Nie wiem czy to jakiś błąd czy wykorzystałam jakiś limit smutny
Ale dzisiaj miałam 2 pobranka 4,5$ z Węgier i nie przyszedł ani jeden sms pokerface

P.S 200$ w miesiącu tuż, tuż Lol