Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) (/Temat-4-Szybkie-sposoby-Fajek-nie-bedzie-65310)

Strony: 1 2 3 4


4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - Symbian - 21-02-2013 21:45

Witam
Admin mnie nie lubi i nie da zarobić (chciałem umieścić poradnik w linku ppa) Jerk

Jeżeli mogę,chciałbym wam przedstawić moje 4 sposoby na łatwy zarobek
Oczywiście metody dotyczą zarabiania w serwisach PPA

Sposób 1 i 2 nie był jeszcze przeze mnie testowany.

Nie gwarantuję że te sposoby spodobają się wam.
Nie gwarantuję że zarobicie na tym jakiekolwiek pieniądze (Ja zarobiłemJerk2 )

Oraz nie toleruję wulgaryzmów wobec mojej osoby (Jeżeli metody nie będą w waszym guścieLol )

Sposób 1. Jeżeli posiadasz dużego,atrakycjnego fanpage-a na facebooku dodaj post np
"Spośród osób którzy polubiły ten fanpage,wybrałem 1 nowego administratora..
zostaje nim (Tutaj wrzucasz link do pliku zatytuowany np "Nowy administrator")
Pobierz plik,jeżeli imie i nazwisko należy do ciebie,zgłoś się do mnie na PW aby mianować cię Adminem.

Sposób 2.Widziałem na pewnym fanpage-u link dzięki któremu poprzez kliknięcie przenosiło nas do swojego profilu..
Oczywiście np jeżeli kliknęło w niego powiedzmy 200 osób,to przenosiło ich na swoje profile Big Grin
(takie oszukaństwo,mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi Big Grin)
Jeżeli ktoś znalazł by ten link mógłby np.napisać na tablicy np "Znam Login i Hasło do profilu (I dodajemy link).
Niestety,nie mogę sobie przypomnieć gdzie dokładnie widziałem ten link ;p

Sposób 3.Budujemy stronkę lub bloga z kontami premium typu rapidshare konto premium 30 dni (Znajdziecie to wszystko na allegro.pl)
Oczywiście wybieramy tylko te konta na które jest największy popyt...(Resztę chyba znacie,należy plik txt z loginem i hasłem umieścić tak aby mogli go pobrać ;D)
Następnie promujemy bloga i cieszymy się dolarami..

Może okazać się to dość dochodowym sposobem,jeżeli te konta będą działać na serio!.

Sposób 4.Wchodzimy na czat, podając się pod sklep z doładowaniami do telefonów,piszemy do osób będących na czacie np..
Hej,chcesz doładowanie (powiedzmy za 10zł)do telefonu?
On-(tutaj osoba albo nas oleje albo zacznie wypytywać za ile)
My-Odpisujemy aby podał nam swój numer telefonu (Aby wysłać doładowanie oczywiście ;D)
On-Poda lub nie...
My-Jeżeli poda,wypełniamy jakąś ankietę na ten numer,piszemy do osoby np "W celu potwierdzenia zamówienia podaj kod który dostałeś sms-em"
On-Poda kod
My-Pobieramy plik jego kosztem i opuszczamy czat Big Grin.


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - karusek - 21-02-2013 22:34

Ten ostatni najlepszy Jerk


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - surfer0700 - 21-02-2013 22:35

Trzy pierwsze chyba każdy zna. Jako jedynego czwartego nie znałem i widzę w nim spory potencjał.
Za ostatni sposób leci rep Wink


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - Lontek - 21-02-2013 22:47

Tylko, że zaraz zlecą się jakieś sępy i będą wykorzystywały tą metodę na potęgę ...


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - kruszq - 21-02-2013 23:14

Za ostatni sposób reput Jerk2


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - Filox - 21-02-2013 23:19

Ostatnio sposób ma nawet nazwę "Fraud" co nie zmienia faktu, że jest zajebisty xD


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - rozekrr - 21-02-2013 23:29

Na jakich czatach to robiłeś? Bo na wp banik leci Tongue


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - laterpl - 21-02-2013 23:41

hahaBig Grin ten ostatni sposób to jest przekozacki Big Grin


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - dardzin - 21-02-2013 23:42

Ostatni mistrz Jerk


RE: 4 Szybkie sposoby (Fajek nie będzie) - rozekrr - 21-02-2013 23:43

Testuję go w inny sposób niż czat. Ale góra kilka dni i nie przyniesie zysków, gdyż wiele osób z forum zacznie go stosować i kaput, ludzie się domyślą Smile