Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]iPod 64 gb czy iPad? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]iPod 64 gb czy iPad? (/Temat-Rozwiazane-iPod-64-gb-czy-iPad-6526)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]iPod 64 gb czy iPad? - Aceq - 03-05-2010 17:05

Tak jak w temacie odrazu mówię, że do użytku własnego bo na sprzedaż lepiej iPada za uzasadnienie będzie +


RE: iPod 64 gb czy iPad? - xPietrek - 03-05-2010 17:24

Wygrać iPada, sprzedać i kupić iPoda Big Grin
Zależy do czego ma Ci służyć... Jeśli masz wybór między tym a tym, to lepiej weź iPod 64, jest bardziej poręczny i bardziej dopracowany niż iPad. W iPadzie niema kilku potrzebnych funkcji, m.in obsługi Flasha. Lepiej poczekać na nowe oprogramowanie, lub jego nową wersję, a teraz polować na iPoda


RE: iPod 64 gb czy iPad? - Aceq - 03-05-2010 17:37

thx +


RE: iPod 64 gb czy iPad? - Paviano - 03-05-2010 17:42

To już zależy od Ciebie Aceq. iPod jest mały i zawsze wejdzie do kieszeni, coś w stylu PSP, wszędzie możesz zabrać i zawsze może się nadać, jeśli nie chcesz używać go jako "przenośnego pc" to zbieraj [PTZ] na niego śmiało. iPad jednak różni się wielkością więc można zrobić z niego podkładkę pod kawę. Zapewne nie zmieści się do kieszeni, lecz jakichś plecaków itp. iPad może też służyć do oglądania filmów w większych rozdzielczościach jak i wchodzenia na internet z lepszą jakością.


RE: iPod 64 gb czy iPad? - pespe - 03-05-2010 17:55

Ja bym wolał iPODA niż iPADA <-- Cegła Smile za duże jak dla mnie, ja bym tego na dwór nie wziął Smile


RE: iPod 64 gb czy iPad? - Danio - 03-05-2010 17:59

Też bym brał iPod'a


RE: iPod 64 gb czy iPad? - SupeRLokeR - 03-05-2010 18:00

Bierz ipoda
Ipad nie ma flesza więc wiesz...


RE: iPod 64 gb czy iPad? - sznikers99 - 03-05-2010 18:15

zależy do czego byś tych urządzeń potrzebował ipod 64 gb no to napewno gry muzyka itd, mam nadzieje ze wiesz jakie wymiary ma ipad jest duzy. Jego do kieszenie nie zmiescisz naprzyklad dalej ma mniej funkcji najwieszkym minusem jest to jak mowia koledzy wyzej brak flasha a uzywanie ipada do internetu bez flasha to kiszka. I ma troche mało pamięci ram bo tylko 256mb jak na tablet powinien miec wiecej.


RE: iPod 64 gb czy iPad? - Magnus - 03-05-2010 20:22

Bierz ipoda Wink Lepszy xD


RE: iPod 64 gb czy iPad? - budzik6410 - 03-05-2010 21:49

powiem krótkoTongue bierz co będzie a nie się zastanawiasz...