Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! (/Temat-Uwaga-Brak-profesjonalizmu-oszustwo-ze-strony-CF-65174)

Strony: 1 2 3


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - sedor - 19-02-2013 20:09

(19-02-2013 20:03)daniel42na napisał(a):  jakim potraktowaniu?
W każdym serwisie te niewłaściwe leady są cofane.
przecież napisał, że został wyśmiany i posądzony o podróbke screena. o to chodzi autorowi tematu, a nie o cofnięcie leada


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - daniel42na - 19-02-2013 20:12

Twoim zdaniem Wink
Niestety rzeczywistość jest inna..

Sedor
Jemu chodzi o pieniążki które mu się nie należą w żadnym wypadku. Bo o co innego Wink
Wielkie mi wyśmianie na chatboxie.. jak to ma być droga kontaktu z serwisem to nie mam uwag beka

nie jestem niczyim adwokatem ale puknijcie się w dyńki facepalm


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - lolekxp - 19-02-2013 20:14

Rekompensata mogła by należeć się jeśli to błąd techniczny skryptu a tu taki widać, powinieneś prawdopodobnie uzyskać 3.3$ i coś się źle przeliczyło.. a to nie twoja wina ze ty wykonujesz dobrze swoje zadanie a skrypt nawala, wiec to nie do końca fraud, choć kto wie jaka jest tu prawdziwa historia, pozatym daj sobie spokoj oni maja cie gdzies i zbieraja sie tutaj ich fani czyli twoi hejterzy wlasnie Sex


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - m4rcin93 - 19-02-2013 20:44

To na pewno było pobranie, tylko ktoś pobrał mu przez Proxy i uznali za frauda. Przykre Sad(


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - CashFile.org - 19-02-2013 21:00

Po kolei:

a) sprawa pobrania, którą już wyjaśniliśmy na konkurencji:

Cytat:Pobranie wpadło kiedyś jak testowaliśmy postbacka. Zamiast puścić go na któreś z Naszych kont poszło omyłkowo na konto któregoś z użytkowników. Nie wiem dlaczego, ale nikt z działu technicznego nie usunął tego fake leada aż w końcu to wyszło na jaw. Nie dostaliśmy żadnego e-maila od nikogo w tej sprawie, ani też nikogo nie osądzaliśmy o podrobienie. Pobranie zostało usunięte i nie widzę sensu by ciągnąć to dalej.

b) o nic Cię nie oskarżałem ani nie obraziłem - jeśli poczułeś się - tu cytuję "opluty i poniżony" - przedstaw fragmenty moich wypowiedzi;

c) shoutbox to forma luźnej i nieoficjalnej rozmowy.


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Skipi - 19-02-2013 21:04

Słyszałem, że CF to SCAM i tak faktycznie jest nigdy konta tam nie miałem ktoś coś pisał, że TOP2 ma tam wysokie zarobki wchodze na ich strone i takie cudo :

[Obrazek: hjf7dg.jpg]

Jak widać CF banuje userów na ip tylko po to, żeby nie wypłacać im kasy.


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Ty27mek - 19-02-2013 21:05

(19-02-2013 21:00)CashFile.org napisał(a):  c) shoutbox to forma luźnej i nieoficjalnej rozmowy.

Pozwolę sobie napisać kilka słów na ten temat. Od nieoficjalnej rozmowy, to chyba są prywatne konta, a nie OFICJALNE, które służą do reprezentowania danego serwisu? W sumie CF nigdy nie był profesjonalny, tak samo z PZ (chociaż nie chodzi tutaj o wytykanie Waszych błędów, a pokazanie, że zawsze jesteście tacy sami), więc nie wiem po co te dziwne tłumaczenia.

Ktoś popełnił błąd i nie potrafi się przyznać, tylko mydli oczy. Znam gadki Ganka, znam gadki Razera, Arifa, Ogórka, Sanderusa, Maryjana i wielu można jeszcze tu wymienić, więc darujcie sobie Smile


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Nicktim - 19-02-2013 21:26

(19-02-2013 21:00)CashFile.org napisał(a):  c) shoutbox to forma luźnej i nieoficjalnej rozmowy.

Rozmowa może mieć formę luźną, ale jak pytam o coś poważnego to chcę znać oficjalne stanowisko w danej sprawie.


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - daniel42na - 19-02-2013 21:29

Oczywiście że macie racje, przecież gosc powinien dostać te 1000 zł, należy mu się, zapracował sobie.. beka


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - CMRR - 19-02-2013 21:33

@Skipi
te top2 to ja pisałem ale chodziło mi o prizers które też należy do CFSmile