Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! (/Temat-Uwaga-Brak-profesjonalizmu-oszustwo-ze-strony-CF-65174)

Strony: 1 2 3


Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Davi - 19-02-2013 19:45

Witaj,
Właśnie przed chwilą na Chatboxie miała miejsce rozmowa z pracownikiem obsługującym konto CF - dość długo nie wchodziłem na ten serwis, ale zerknąłem ostatnio i moim oczom ukazało się pobranie za 333$ tak za taką kwotę (pewnie jakaś pomyłka skryptu) ale bądź co bądź nie dało się tego wypłacić. [Obrazek: 14zjxv.jpg]

Po napisaniu o tym pracownikowi zostałem wyśmiany oraz posądzony o podrobienie tego i na dosyć złego pobranie po prostu zostało usunięte :
[Obrazek: g2ux6h.jpg]

Ale jednak są te banerki reklamowe i na nich dalej widać zarobek 333$:
[Obrazek: k2b4vd.jpg]

Krótko mówiąc, zostałem opluty i poniżony - a serwis nie zaproponował żadnej rekompensaty, a na domiar złego oskarżył o podrobienie screena.

Także z Góry nie polecam tego serwisu - kto wie może więcej było pobrań, a serwis oszukuje i zbiera wszystko sam dla siebie.


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - minister1234 - 19-02-2013 19:49

haha Big Grin Dostałbyś pewnie z 3$ max. rekompensaty i tyle Big Grin a co do sprawy to śmieszna sprawa


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - daniel42na - 19-02-2013 19:58

Lead którego nie było, traktowany tak samo jak fraud więc w czym masz problemfacepalm


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - lolekxp - 19-02-2013 20:01

firecash i cashfile widze coraz gorzej sie prowadza, tylko wszedzie o nich babole wychodza Jerk2

(19-02-2013 19:58)daniel42na napisał(a):  Lead którego nie było, traktowany tak samo jak fraud więc w czym masz problemfacepalm
bynajmniej w traktowaniu usera przez serwis


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - duzypawel - 19-02-2013 20:03

(19-02-2013 19:45)Davi napisał(a):  Krótko mówiąc, zostałem opluty i poniżony

może o czymś nam nie powiedziałeś ale samo to, że w serwisie wystąpił błąd nie sprawia, że zostałeś poniżony...


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - daniel42na - 19-02-2013 20:03

jakim potraktowaniu?
W każdym serwisie te niewłaściwe leady są cofane.


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - lolekxp - 19-02-2013 20:06

(19-02-2013 20:03)daniel42na napisał(a):  jakim potraktowaniu?
W każdym serwisie te niewłaściwe leady są cofane.

Cytat:Po napisaniu o tym pracownikowi zostałem wyśmiany oraz posądzony o podrobienie tego



RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Gittech - 19-02-2013 20:07

Błąd w skrypcie to nie taki wielki powód do rozpaczy...


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - daniel42na - 19-02-2013 20:08

jak on uznaje chaos na sb kontaktem z pracownikiem gratuluje wyobraźni Lol


RE: Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF! - Davi - 19-02-2013 20:08

Stary, ale po co bym miał frauda czy lewo leada robić - błąd czy nie błąd pokazuje jak CF traktuje userów zamiatając czyli w tym przypadku kasując ten błąd.