Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
origami-pasja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: origami-pasja (/Temat-origami-pasja-65091)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: origami-pasja - Mafesto - 25-08-2013 06:52

Szczęka mi opadła. Naprawdę fajne, nie sądziłem, że można robić coś takiego Smile ale najważniejsze jest to, że to naprawdę jest pasja skoro na zegarek nie patrzysz bo podobno szczęśliwi czasu nie liczą.


RE: origami-pasja - dodo113 - 29-10-2013 20:59

świetne


RE: origami-pasja - serenity - 29-10-2013 22:39

świetne te twoje rękodzieła
sprzedajesz może ? jeśli tak to gdzie i jaka cena


RE: origami-pasja - ascanio - 02-11-2013 19:35

Origami modułowe pozwala na tworzenie niesamowitych rzeczy. Tradycyjna forma składania jednego arkusza papieru niesie ze sobą natomiast więcej wyzwań. Moim największym było złożenie smoka z arkusza o wymiarach 2m x 2m! Przez 3 dni miałem w pokoju papier zamiast dywanu. Big Grin


RE: origami-pasja - Mksiak - 02-11-2013 19:40

Muszę przyznać grubo Big Grin Ja myślałem, że jak w szkole robią jakieś ciekawe pudełka czy coś to jest mega w origami, ale to jest bajka Lol


RE: origami-pasja - slonce - 08-01-2014 08:48

(02-11-2013 19:35)ascanio napisał(a):  Origami modułowe pozwala na tworzenie niesamowitych rzeczy. Tradycyjna forma składania jednego arkusza papieru niesie ze sobą natomiast więcej wyzwań. Moim największym było złożenie smoka z arkusza o wymiarach 2m x 2m! Przez 3 dni miałem w pokoju papier zamiast dywanu. Big Grin

Z jednego arkusza nie składam, nie umiem.
A pro po dywanu , jak myślisz jak jest u mnie beka wszędzie dookoła kartki papierki i wystawa na meblach hahaha beka

Dziekuję za pozytywne komentarze Wink


[Obrazek: 0-0+bukiet+ro%C5%BCek+malina.jpg]


RE: origami-pasja - slonce - 07-02-2014 14:33

Hej pamieta mnie ktoś jeszcze Smile
zapraszam Was na mojego bloga , http://www.origami-pasja.blogspot.com to tam jest cała moja dotychczasowa praca Smile


[Obrazek: wozek7.jpg]


RE: origami-pasja - Wrex - 02-08-2014 21:52

Prace są fenomenalne! Najbardziej podoba mi się bolid kubicy, choć nie jest największy.


RE: origami-pasja - slonce - 23-10-2014 06:51

To moja tegoroczna gromadka, najwiekszy ma z 70 cm wysokosci Smile


[Obrazek: 0_0_0_0_gromadka_origami.jpg]


RE: origami-pasja - cokieee - 23-10-2014 16:14

Świetny jest ten koszyk Big Grin masz devianta?