Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
origami-pasja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: origami-pasja (/Temat-origami-pasja-65091)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: origami-pasja - mysza5000 - 27-02-2013 23:07

masz naprawdę śliczne Smile


RE: origami-pasja - slonce - 07-03-2013 19:05

[Obrazek: krepa+-+bukiet+%C5%9Blubny+1.jpg]

To dla kobitek na dzień Kobiet ;P beka

[Obrazek: papierowa+wiklina+-+koszyczek+111.jpg]

[Obrazek: krepa%2Bkwiaty%2B14%2Bszt.jpg]

[Obrazek: krepa%2Bbukiet%2B1.jpg]


RE: origami-pasja - slonce - 08-03-2013 09:38

(22-02-2013 14:13)slonce napisał(a):  Dziękuję Smile Największa praca z origami to moje słoniki Smile
Nad jednym pracowałam z zegarkiem w ręku prawie 40 godzin :/ , ale gdybym nie miała natchnienia i weny to na pewno by one nie powstały , bo na samą myśl aby zrobić drugie takie słabo mi sie robi bekabekaBig Grin

Słon (pan) zawiera dokładnie 3800 szt elementów, wszystko posklejane klejem vicol , a Pani Słoniowa ma nie wiele mniej elementów Wink

Witam Wszystkich w Dniu Kobiet Smile
Pamietacie moje słoniki? Przeznaczyłam je na aukcje dla Karolinki Urban, która walczy o życie, każda złotówka się liczy Wink licytacja słoników zaczyna się już od 1 zł, jeśli Wam się one podobają , chcielibyście je mieć i za jednym razem pomóc chorej Karolince, która naprawde potrzebuje pomocy to możecie brać udział w licytacji rękodzieła dla Karolinki Urban Liczę na Was , pamiętajcie każda złotówka się liczy, w linku jest również opis choroby Karolinki.


RE: origami-pasja - panarbuz - 12-03-2013 09:46

Mistrzostwo. Pewnie czasochłonne, ale efekt zdumiewający. Moje niezręczne dłonie jedynie potrafią samoloty formować :<


RE: origami-pasja - slonce - 22-03-2013 10:15

Witam !
Jako, że to jest mój mały kącik o rękodziele itp Smile chciałam Was poprosić o to abyście zagłosowali na Blog Pani Niteczki Big Grin Głosowac można do 26 marca, każdy głos jest na wagę złota, zajmuje chwilkę tylko Wink Można głosować każdego dnia.

A oto Pani Niteczka Big Grin


Pani Niteczka bierze udział w konkursie Szyciowy Blog RokuSmile
Prosimy Was o wsparcie i Wasze głosy :

http://www.szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/pani-niteczka-prezentuje/

Wystarczy kliknąć głosujSmile to takie prosteSmile)

Jolanta Radomska

Mam ok 40 lat. Jestem SMoczycą z życiowym adhd, czyli kobietą, która szyjąc stara się pokazać sobie i światu, że można żyć/szyć z taką chorobą jak stwardnienie rozsiane.
Mój blog Pani Niteczka ma swoje korzenie: http://pani-niteczka.blog.onet.pl/ Tworzę świat zabawek, które mają podbić nade wszystko serca dzieci, bo to one najlepiej widzą, czy jest w nich serce i dusza. Mi szycie odmieniło życie.

DZIĘKUJEMY !! za każdy oddany głos na Jolę

Za kazdy oddany głos i ja dziekuję, prosze tu napisać, kto oddał głos a otrzyma plusika Big Grin


RE: origami-pasja - slonce - 17-05-2013 11:47

Hej hej , pokażę Wam mój pierwszy gorsecik z papierowej wikliny hahah proszę się nie przerazić beka

[Obrazek: papierowa+wiklina+-+gorset+r%C3%B3z+1.jpg]
[Obrazek: papierowa+wiklina+-+gorset+roz+3.jpg]
[Obrazek: papierowa+wiklina+-+gorset+r%C3%B3z+2.jpg]


RE: origami-pasja - Kliko - 28-05-2013 19:00

Fajna myszka ;P


RE: origami-pasja - Skadi - 28-05-2013 22:39

Bardzo ciekawe prace. Wiem jakie to pracochłonne Smile Przerzuciłam się na włóczkę Tongue


RE: origami-pasja - slonce - 04-06-2013 11:28

[Obrazek: 574647_455246994559716_1746424748_n.jpg]

Pani Misiaczka Smile


RE: origami-pasja - slonce - 31-07-2013 14:58

[Obrazek: 1+-+gorset+%C5%9Blubny+5.jpg]
[Obrazek: 1+-+gorset+%C5%9Blubny+7.jpg]
[Obrazek: 1+-+gorset+%C5%9Blubny+4.jpg]
[Obrazek: 1+-+gorset+%C5%9Blubny+3.jpg]
Suknio-koszyk ślubny do środka można dać winko w prezencie Parze Młodej Smile