Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie (/Temat-Sprzedaz-lajkow-itp-na-stronie-amatorskiej-stronie-65060)

Strony: 1 2


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - portfel - 17-02-2013 23:40

ale mi biega o takie cos:


Ja podaje komus np:ze ma wyslac sms np: DS.Diskostacja na numer 79045

I gdy on wysle to ja wtedy aktywuje klientowi lajki.


Chodzi mi o wyslanie SMSa normalnego Premium a nie ze mam na stronce system SMSowy(niemam)


Odpowiedzcie


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Stworkowaty - 18-02-2013 00:10

Chyba nie musisz się rozliczać z czegoś, czego nie masz, bo bezpośrednio wysyłają Ci na jakąś grę.


P.S Skąd masz lajki? Realne czy z stron z wymianami ruchu?


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - surfer0700 - 18-02-2013 01:08

Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczyć.
Uwierz mi na słowo, że lepiej rozliczać się od razu, niż później płacić kilku cyfrowe kary.


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Stworkowaty - 18-02-2013 14:53

Owszem, ale jak on ma się rozliczyć z pieniędzy których nie ma bo bezpośrednio zasilają jego konto w Grze czy czymś? Chyba nie będzie dawał z Własnej kieszeni.


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Ramako - 18-02-2013 19:49

Jeżeli osoba ci płaci np. smsem premium w danej grze, za twoje like to wątpie żeby ktoś mógł się do tego doczepić, ponieważ tak naprawdę realnych pieniędzy nie uzyskujesz, tylko wirtualną gotówke/ premium i itp.


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - portfel - 18-02-2013 21:42

no too to mi wlasnie chodzilo
dzieki pomogliscie mi Smile


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Stworkowaty - 18-02-2013 22:41

Jeszcze raz zapytam, jakich fanów sprzedajesz? Realnych czy z wymiany ruchu? Smile


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - portfel - 18-02-2013 23:01

z wymiany ruchu


RE: Sprzedaz lajków itp. na stronie amatorskiej stronie - Stworkowaty - 19-02-2013 14:58

Że tak zapytam, są chętni na Takie coś w ogóle? Na Lajki z wymiany ruchu.