Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. (/Temat-Pomoc-innym-czyli-graj-ze-mna-i-mnoz-kapital-65053)



Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - ravinho84 - 17-02-2013 19:56

Witam

Mimo że to mój pierwszy post i pewnie od razu pomyślicie sobie "kolejny oszust" " to od razu uprzedzam ze dokładnie przerobiłem dwa tematy zarówno użytkownika GIT jak i drugiego użytkownika MRW. Postaram się aby mój temat był bardziej zarówno konkretny odnośnie całej otoczki wypłat zresztą opiszę to w tym poście aby z góry były jasne reguły.

Więc na początku chciałbym przedstawić Wam moje spojrzenie na temat. Gram w bet365 i mam już tam konto kilka ładnych lat. Gram wyłącznie zakłady live gdyż po kilku tysiącach godzin spędzonych przy kompie tylko te zakłady dały mi zarobek jak i satysfakcje z grania.

Oferuję 50% od włożonego kapitału(maksymalny czas uzyskania takiego rezultatu to 10 dni). Minimalny wkład wynosi 25 złotych(takie jest minimum wpłaty jak już poprzednik zauważył).

Z każdym osobiście będę ustalał metody wypłaty. Szczerze najbardziej wygodna forma abyście przesłali swój kapitał jest przelew na moneybookers. Aczkolwiek możliwe jest porozumienie się co do tego.
Postaram się na dniach poszukać czy dalej dysponuje kontami Neteller i PayPal.


Pragnę teraz uściślić parę faktów odnośnie przelewów z każdej instytucji która wejdzie tutaj w grę.
#1 moneybookers
-przelewy miedzy kontami moneybookers są natychmiastowe
-wypłaty na konto bankowe trwaja srednio około 2 dni roboczych czasem nawet do 24h (mam konto VIP-owskie)
#2 bet365
-wypłaty na moneybookers tudzież teraz skrill idą maksymalnie 24 godziny. to jest ich regulamin iż nie mogą iść dłużej. z własnego doświadczenia wiem iż większość wypłat jakie zlecam dochodzi w okolicach do max 6 godzin. Natomiast jak zlecałem wypłaty powyżej 2 ew 3 tysięcy żł w jednej puli około kazali czekać około 16 do 20 godzin
-bet365 wypłaca 7 dni w tygodniu na moneybookers
#3 konto bankowe
- przelewy z konta na konto tego samego banku są natychmiastowe
- przelewy na inne konta trwają około jednego dnia roboczego

podaje strony z których można skorzystać aby samemu sprawdzić kiedy mniej więcej może dojść przelew
http://kiedykasa.pl/
http://www.sesjeelixir.pl/


Teraz zdanie do wszystkich negatywnie ew. sceptycznie nastawionych. Nie spamuj i nie wyzywaj mnie od razu od oszusta. Śledź temat wyrażaj opinie ale nikt nie ma prawa od razu stawiać kogoś w złym świetle.
wiec jeżeli nie masz nic mądrego do napisania a ja nie dałem CI żadnych podstaw do zlinczowania mnie po prostu przejrzyj temat i go zamknij nic nie komentując.


Wracając do konkretów.

Masz chęć zainwestować i zaufać. Pisz na priv przedstaw swoje stanowisko ile chcesz zainwestować i w jaki sposób oczekujesz zwrotu.

Standardem stała się promocja. Wiec nie inaczej będzie tutaj

2 pierwsze osoby z wpłata 25 , 50 , 100 , 200 dostają 100% kapitału (10 dni - pamiętaj)

czyli 8 ofert (jedna osoba może maksymalnie wykorzystać 2 oferty)


Po prostu zastanów się i napisz zapytaj nic to nie kosztuje.


PS temat nie jest stworzony dla mojego zysku ani oszustw. Temat jest efektem dżentelmeńskiego zakładu miedzy dwoma osobami i nie będzie trwał wiecznie.

Temat będzie otwarty tylko 8 tygodni od dnia dzisiejszego



RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - tomazzi - 17-02-2013 20:00

po git i mrw ciężko ci będzie znaleźć kogokolwiek kto wpłaci ci pieniądze a tym bardziej 1-dno postowcowi, a zapewnienia samego siebie o swojej uczciwości to już nie u jednego uczciwego oszusta na tym forum się czytało

moim zdaniem temat do kosza


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - ravinho84 - 17-02-2013 20:02

jednak prosze o szanse jak mowiłem ocencie mnie po jakims terminie a nie skreslajcie od razu

bo tak sie dzieje w tym kraju i to na kazdej sciezce zycia


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - ravinho84 - 17-02-2013 20:04

NIe rozumiem jak mozna skreślić kogoś na starcie

widziałem mase takich przypadków w zyciu gdzie ludzie szufladkowani innych nic o nich nie wiedząc
i pozniej pukali sie w czoło

Tak jak mowie nie widzę powodów aby od razu mieszać mnie z błotem wrzucać do kosza

Mam czysta kartę i taka chce zachować przez 8 tygodni


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - tomazzi - 17-02-2013 20:07

podziękuj kolegom git i mrw
na tym forum każdy szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze i w ciemno pierwszemu lepszemu z pierwszej łapanki " na gębę" bo sam o sobie napisał, że jest uczciwy już ciężko będzie znaleźć idiotę który wyśle pieniądze

a dla mnie starego człowieka 1 post i od razu cudowna oferta zarobku czyimiś pieniędzmi w bukach to już od razu śmierdzi przekrętem na 10000000000000000000 km


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - ravinho84 - 17-02-2013 20:12

prosze o przytrzymanie tematu 3 dni pozniej.
jezeli pozostana bez odzewu to prosze o usuniecie go.

Owszem wiem ze to zły czas na to ale powiem szczerze że to forum mi wypadło w wyszukiwarce.
Jezeli zajdzie potrzeba nie ma sprawy
Jestescie Modami wiec macie prawo usuwac takie tematy.

rozumiem stanowisko


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - duzypawel - 17-02-2013 20:25

raczej zmień forum...

powodzenia Smile


RE: Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - tomazzi - 17-02-2013 20:29

(17-02-2013 20:25)duzypawel napisał(a):  raczej zmień forum...

powodzenia Smile

dokładnie tak
git i mrw nauczyli wszystkich naiwnych i wyleczyli wszystkich z głupoty wysyłania swoich pieniędzy by obstawiał za nich w bukach obiecując złote góry


Pomoc innym czyli graj ze mną i mnóż kapitał. - Admin - 17-02-2013 22:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.