Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne (/Temat-Zarejestruje-sie-do-bet365-z-reflinku-pilne-65045)

Strony: 1 2


Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - 8gruzin8 - 17-02-2013 18:06

Jak w temacie - mam zamiar otworzyć konto w bet365 i wpłacić tam depozyt w najbliższych dniach.

Proszę o oferty.
Zapiszę się z reflinku osoby zainteresownej - proszę o przysyłanie reflinku na PW.


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - duzypawel - 17-02-2013 20:26

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czekasz aż ktoś zaoferuje Ci rejestrację z reflinku? :>


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - stubborn9494 - 17-02-2013 20:35

tak, o to Mu chodziło Wink szuka mentora inaczej mówiąc.


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - kialux - 17-02-2013 20:57

PW, odpisz ,


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - Mksuzi - 17-02-2013 22:15

Nie szuka mentora, tylko frajera.

[Obrazek: maxvo.png]


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - 8gruzin8 - 17-02-2013 22:26

Konkurs zakończony - dzięki

A Ty Mksuzi się nie denerwuj - to była propozycja nikogo nie zmuszałem do niczego.
Jeśli ktoś się zgodzi pomóc człowiekowi na początku to spoko - przecie nikt niczego za darmo mi nie da.
Zresztą sprzedawanie typów kupionych gdzie indziej przez np Maxtypa polega dokładnie na tym samym - czemu Ty nie miałbys np. sprzedać go dalej mi - w momencie kupna staje się on Twoja własnością i możesz z nim robić co chcesz - dać komuś, sprzedać albo wy...... do śmieci


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - Mksuzi - 17-02-2013 22:32

Zauważ, że ty chciałeś, aby ja ci za darmo dawał typy przez tydzień.


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - 8gruzin8 - 17-02-2013 22:33

Przecie dostałbyś bonus za moją wpłatę - czyż nie
Dobra nie ma co gadać


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - Mksuzi - 17-02-2013 22:41

Widzisz.

Rynek polega na tym, że jest elastyczny.

Jeżeli ja dziś kupie typy od Maxtypa i będę chciał je odsprzedawać, to zrobię to ale za 300 zł na tydzień. Dlaczego? Bo to ja ustalam cenę teraz w tym przypadku.

A mówieni do mnie, że "przecież dostałbym bonus" - z takim bulwersem - jest nie na miejscu. Bo to ty masz do mnie się wkupić w łaski, a nie ja tobie.

Gimnazjaliści powinni w końcu zrozumieć, że jak nie włożysz to i nie wyjmiesz!


RE: Zarejestruję się do bet365 z reflinku - pilne - 8gruzin8 - 17-02-2013 23:17

(17-02-2013 22:41)Mksuzi napisał(a):  Widzisz.

Rynek polega na tym, że jest elastyczny.

Jeżeli ja dziś kupie typy od Maxtypa i będę chciał je odsprzedawać, to zrobię to ale za 300 zł na tydzień. Dlaczego? Bo to ja ustalam cenę teraz w tym przypadku.

A mówieni do mnie, że "przecież dostałbym bonus" - z takim bulwersem - jest nie na miejscu. Bo to ty masz do mnie się wkupić w łaski, a nie ja tobie.

Gimnazjaliści powinni w końcu zrozumieć, że jak nie włożysz to i nie wyjmiesz!

Sobie pożartowałeś na końcu nie beka
Wkładam i wyjmuję z powodzeniem beka

Koniec tematu