Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bubblews - grupa zarobkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bubblews - grupa zarobkowa (/Temat-Bubblews-grupa-zarobkowa-64948)

Strony: 1 2 3


Bubblews - grupa zarobkowa - marcinex1232 - 15-02-2013 19:56

http://www.bubblews.com

Zbieram osoby do grupy zarobkowej na tym serwisie. Dziennie na tej stronie można umieścić tylko 10 postów na których, sporo można zarobić. Jeśli jedna osoba like-nie, wejdzie w posta i doda komentarz zarabiamy 0,03$, czyli z 10 postów 0,3$ z jednej osoby. Nie szukam refów aby uniknąć bana, po prostu chcę wspólnej progresji. Na samym dole podam swój nick, zarejestruj się na stronie i odnajdź mój profil i na dole będziesz miał przycisk connect, którego musisz kliknąć. Wtedy ja również kliknę connect i jak ja dodam, post albo ty to będzie nam się w wiadomościach pokazywało. Twoje zadanie będzie takie żeby wejsć na wszystkie moje posty, liknąć i dodać krótkiego komenta, wtedy ja zrobię to z twoimi postami jeśli dodasz i obydwoje zarobimy 0,3$. Zbieram właśnie grupę więc co jakiś czas będę podsyłał ci nicki osób, które będą na tej liście zarabiać na ciebie, a twoim obowiązkiem będzie zarabiać im.
Każdy będzie połączony ze sobą i będzie zarabiał.
A więc tak:
jeśli będzie nas 11 w grupie to dziennie zarabiamy- 3$
jeśli będzie nas 101 - 30$ (tylko, że trzeba będzie skomentować 1000 postów, ale to tylko ze 3-4 h roboty)
30$=ponad 90zł
90 zł * 30 = 2700 zł / mies.
(zobaczymy czy to się uda w ogóle)
No i jak będziecie mieli chętną osobę to też dajcie jej nick gdzieś sie zrobi listę i będziemy zarabiać.
mój nick na serwisie to: marcinex1232

Będę komentował wszystkie wasze posty wiec liczę na to samo, bo jak ktoś się będzie wykruszał to nic z tego nie będzie. Moje gg jakby co: 15511869


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - miniek9090 - 15-02-2013 20:18

włsanie nad czymś takim myślałem Smile


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - marcinex1232 - 15-02-2013 20:19

znalazłem jeszcze jedną osobę jego nick to szajbus, zarobiłem za jego kliki 30 centów przed chwilą


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - Aroonia93 - 15-02-2013 20:25

jestem za , tylko czy to przejdzie i nie będzie nagradzane banem Wink


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - marcinex1232 - 15-02-2013 20:27

nie zaszkodzi spróbować, dlatego refów nie chce


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - Aroonia93 - 15-02-2013 20:42

napisałem na gg .. Smile


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - aero2 - 15-02-2013 21:13

Mogę się zapisać do takiej grupy, ale nie popieram takich działań, gdyż przez takie praktyki i podobne, może się skończyć łatwe zarabianie, szybciej niż nam się zdaje.


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - maciejrosa - 15-02-2013 21:16

maciejrosa like za like coment za coment


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - Aroonia93 - 15-02-2013 21:17

w takim razie mój nick hyperactiv3 , nacisnij connect na dole i działamy Smile


RE: Bubblews - grupa zarobkowa - kalutor - 15-02-2013 21:40

Drogi autorze wątku, jakby Ci to delikatnie powiedzieć - po prostu zapomnij. Nie w tym serwisie...

Jak zwykle znajdzie się jakiś domorosły kombinator, który wpadnie na genialny pomysł... Szkoda tylko, że nie pomyśli o tym, że zaraz skończy się zarabianie dla Polaków przez jego kombinacje...
Kiedyś to był lepszy świat - jeden nasrał, drugi zjadł. Teraz to są tacy ludzie - nasra i pójdzie...