Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolne buforowanie na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wolne buforowanie na YouTube (/Temat-Wolne-buforowanie-na-YouTube-64928)



Wolne buforowanie na YouTube - mikolaj90 - 15-02-2013 15:49

Siema ! Ostatnio nie mogę obejrzeć żadnego filmu na yt bo po prostu co chwile mam buforowanie, buforowanie i jeszcze raz buforowanie. Przy necie 10mb/s nie powinno być czegoś takiego mimo to problem takowy występuje. Jest lipa więc od czego to może być ?


RE: Wolne buforowanie na YouTube - Qwik - 15-02-2013 15:56

format


RE: Wolne buforowanie na YouTube - surfer0700 - 15-02-2013 16:13

Masz jakiegoś antyvira na kompie?


RE: Wolne buforowanie na YouTube - mikolaj90 - 15-02-2013 16:47

Nod32 Antyvirus.


RE: Wolne buforowanie na YouTube - rozekrr - 15-02-2013 16:49

Jakiej przeglądarki używasz? Ja oczyszczałem ostatnio dysk, oraz zmieniłem przeglądarkę na Firefoxa z Chrome, tamta widocznie była już zainfekowana. Spróbuj i Ty Smile


RE: Wolne buforowanie na YouTube - WazzaP - 17-02-2013 11:17

Wyczyść wszystkie przeglądarki programem ccleaner oraz przeskanuj kompa antywirusem, moim zdaniem powinno pomóc Wink


RE: Wolne buforowanie na YouTube - cmpunkrespect - 17-02-2013 14:14

jak nic nie pomaga, oglądaj filmy w niskiej jakości ;/ ja tak mialem kiedyś ale po zmainie komputera normalnie chodzi..... nie wiem czemu, chyba cos z kompem mialem nie tak


RE: Wolne buforowanie na YouTube - Paulek - 17-02-2013 14:21

Nie tylko ty masz z tym problem. Ogólnie odczułem duże spowolnienie buforowania, zwłaszcza jeśli przewijać tam gdzie nie było jeszcze bufora. Nie raz chciałem przeskoczyć z 2sek do 30 to szybciej byłoby poczekać te 28 niż czekać aż się zabuforuje, końcyło sie odświeżanie strony bo nie miałem nerwów.