Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? (/Temat-Gdzie-sprawdzic-jakie-oferty-sa-najwiecej-warte-64842)



Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - draksone - 14-02-2013 09:29

Tak jak w temacie,dla polski jest 5 ofert
twoja szansa zeby wygrac nowy iphone 5
mozna wygrac nowy iphone 5
test miłości
wysyłaj sms do wszystkich sieci
rozpoznaj logo

Gdzie mogę sprawdzić ile dostane za pobranie z poszczególnych ofert ?


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - surfer0700 - 14-02-2013 09:30

np. wchodząc w każdą ofertę i sprawdzając ile kupujący za Nią zapłaci.
te informacje masz zazwyczaj na dole, małą szarą czcionką.
Im więcej on zapłaci, tym więcej Ty dostaniesz.


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - draksone - 14-02-2013 09:33

Ta,2,46 tygodniowo,wiele mi to nie mówi bo raz,że płacą w dolarach,a dwa że nie wiem ile zabierają dla siebie


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - surfer0700 - 14-02-2013 09:35

Możesz jedynie oszacować, sprawdzić się nie da.
Inny kraj i inna oferta to inna stawka.


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - draksone - 14-02-2013 09:36

konkretnie chodzi mi o Polske,na firecashu np. można sprawdzic ile warte są oferty.Nie rozumiem dlaczego sh też tego nie pokaże,przecież oni i my będziemy mieli wtedy lepsze zarobki ...


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - surfer0700 - 14-02-2013 09:42

Nie wiem. Z tego co MI wiadomo na ShareCash nie można tego sprawdzić. Być może się mylę... Jeżeli jest inaczej ktoś na pewno da znać.


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - draksone - 14-02-2013 15:41

Surfer napisałeś gdzies,że zarobiłeś 9,90$ z pobrania to było na fc czy sh ?


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - dawid1305 - 14-02-2013 16:06

na FireCash jemu chodziło Tongue Sharecash także zdarza się oferta za 5-10$


RE: Gdzie sprawdzić jakie oferty są najwięcej warte? - draksone - 14-02-2013 16:14

Chętnie napisałbym moim pobierającym aby wybierali tę ofertę za 5$ Wink
Tyle,że warto byłoby wiedzieć która to jest....
Sharecash mógłby się pokwapić o taki system jak ma fc,nie dość,że pisze tam ile za każdą ofertę płacą to jeszcze możesz sobie odznaczyć te mało wartościowe oferty