Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FeaturePoints - lepsze niż Whaff - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: FeaturePoints - lepsze niż Whaff (/Temat-FeaturePoints-lepsze-niz-Whaff-64791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - brumell12 - 26-11-2013 09:19

Siemka , beda robil refa od Ciebie jednakze mam pytanie do zalozyciela . Masz moze gg , skype lub ts3 ? Chcialbym z Toba porozmawiac poniewac tutaj nie moge , nie mam 10 postow ;/ .


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - siano7 - 27-11-2013 16:10

yo, tak jak przedmowca, zalozylem konto by poinformowac ze bede Twoim refem i prosilbym o ten tut na priv jesli mozna :>.

Tak wg. czytajac wyzej, sam robie na emulatorze androida, predzej robilem na telefonie, lecz na telefonie nie wiem czemu, wszystko zaczelo sie scinac odkad zainstalowalem ten program, jak chodzil plynnie tak teraz chodzi zdeczka 'opozniony'.


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - pokezaju - 03-12-2013 09:45

Minimum wypłaty te 5$ na PP. Jeszcze dzis powysylam poradniki jak tylko wroce do domu.


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - marex112 - 04-12-2013 12:50

undefined


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - pokezaju - 08-12-2013 12:19

Bardzo prosze o przypomnienie sie na priv kto nie dostal poradnika. Mam skasowane stare wiadomosci i nie moge sprawdzic. Pozdrawiam.


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - pokezaju - 23-02-2014 14:57

Cześć wszystkim. Jeśli ktoś sie rejestrował proszę jeszcze raz sie zgłosić. Ostatnie 1,5 miesiąca walczyłem o zdanie sesji dlatego mogłem kogoś przeoczyć za co bardzo przepraszam i zachęcam wciąż nowych! Po powrocie do domu zauktalizuje pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich zarabiających.


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - wichrzyciel - 28-02-2014 22:21

Program wypłaca jeszcze?Chętnie zarejestruję się z twojego linku,ale jak idzie ze zbieraniem tego minimum? Ile dziennie muszę poświęcić?


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - pokezaju - 03-03-2014 12:32

Od 3 bądź 4 dni program już nie daje pieniędzy na paypal. Na razie można brać kase do PS Store, Amazon i aplikacje. Także o kolejnych zmianach poinformuje.


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - mati5251 - 13-06-2014 19:34

Dostane poradnik?


RE: Feature points - czyli 5$ w dzień! - pokezaju - 14-06-2014 07:41

Program nadaje sie teraz tylko do nabijania punktów na kupno gier czy aplikacji. Jesli ktos jest dalej tym zainteresowany to pw.