Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc (/Temat-Odpowiedz-Diqtiona-do-refa-ktory-generuje-mu-nawet-kilkaset-zl-msc-64742)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - kuba48 - 12-02-2013 15:38

Tak jak w tytule :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e4a242dc0fb055c.html

Taką uzyskałem odpowiedź.. Owszem jestem mentorem FC, yt zajmuje się niedługo.. Korzystam z tego co wiem, a nie wiem jak wygenerować szybko 10.000 views. korzystam z wszystkich mi znanych systemow do promowania, ale ze duzo filmow mam to mi to nie wystarcza.

Takie odpowiedzi to poprostu chamstwo.

Jestem jego poleconym, pytanie jak zadam to raz na tydzien - dwa ? Albo i rzadziej.


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - tomazzi - 12-02-2013 15:40

daj bezpośredni link do obrazka czy coś bo to co zamieściłeś to się w ogóle w żaden sposób nie wyświetla i nie można przeczytać tego co chcesz pokazać innym


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - rozekrr - 12-02-2013 15:42

tomazzi, wystarczyło przenieść w okno przeglądarki Wink
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e4a242dc0fb055c.html


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - daniel42na - 12-02-2013 15:45

Co do tematu nie mam zdania.

Co do pytania mozesz kupic punkty albo premke na SYVie, mozesz kupic po 10 k wyswietlen za 5$ na fiverze.
Mozesz też looknac na temat Kabajany
http://zarabiam.com/Temat-Jak-szybko-zdobywac-kredyty-na-enhanceviews-64685


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - tomazzi - 12-02-2013 15:46

jako mentor i twój polecający powinien udzielić odpowiedzi, nie każdy wie wszystko
co do samej odpowiedzi powiem tak : może zły dzień chłopak ma, może mu żona/dziewczyna nie dała i charknięciem udzielił ci odpowiedzi by odreagować


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - kuba48 - 12-02-2013 15:55

Widzisz od Ciebie jako zwykłego Usera dostałem odpowiedź, malo zarabialem na yt i to co mialem mi wystarczalo, teraz zmienilem technike i to mi jest potrzebne, początkujacym moja wiedza jak i sredniozaawansowanym napewno wystarczy a mi sie zdaje, ze Diqtion moze nawet nie znal odpowiedzi na to pytanie ?


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - lapribbi - 12-02-2013 15:56

Tomazzi prawda może i mu nie dała to w takim razie często nie dostaje .
Chciałem być jego reffem kiedyś i co pojechał ze mną . Przyczyna prosta zarabia więcej to co będzie z takimi biedakami gadał dobrze .
Dawid pieniądze ci wszystkiego nie dadzą są ważniejsze rzeczy . Popieram wasze wypowiedzi jak się jest reffem to musi pomóc .
Bez tych poleconych byś tyle nie wyciągnął.


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - yazir - 12-02-2013 15:58

Wybacz kuba48 ale Diqtion ma sporo racji. Jako że jesteś mentorem powinieneś wiedzieć takie rzeczy. Może i źle to odebrałeś, ale jednak stanowisko zobowiązuje. A tym tematem tylko kopiesz dołki pod sobą.


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - kuba48 - 12-02-2013 16:01

Tylko yazir masz taki problem, że jestem jego refem jakby nie bylo, a moi poleceni nie są z niewiadomo jakiego poziomu by potrzebować ponad te serwisy viewsow, like itd.............. To im starcza w zupelnosci.

Ps. to według Ciebie, bo jestem mentorem a zarazem jego refem, już pomocy zadnej nie powinienem oczekiwać? a kasa ze mnie mu bedzie plynac tak ?


RE: Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc - surfer0700 - 12-02-2013 16:05

Jest Twoim mentorem, więc na pytanie powinien odpowiedzieć.
Jednak nadal nie rozumiem sensu założenia tego tematu, chcesz pokazać jaki jest czy o co chodzi?
Każdy jego ref wie jak się zachowuje i w jaki sposób się z Nim pisze, więc nie wiem po co to.