Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! (/Temat-Need-Money-Zarabiaj-na-HighCash-org-z-Adreon%E2%80%99em-64649)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - ovvner - 01-06-2013 20:32

Coś cisza w temacie a ja maila posłałem Tongue Chyba że ktoś inny pomoże mi Tongue Nie jestem póki co niczyim poleconym XDDDDDDD


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - JohnTayds - 01-06-2013 21:25

Ja prosiłbym o kontakt. Próbowałem napisać na pw, ale skrzynka pełna.
Pozdrawiam


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - HAUKA - 01-06-2013 22:46

(01-06-2013 21:25)JohnTayds napisał(a):  Ja prosiłbym o kontakt. Próbowałem napisać na pw, ale skrzynka pełna.
Pozdrawiam
Maila masz na początku tematu, nie dziw się że skrzynka pełna Big Grin


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 06-06-2013 19:54

Odpisuje ale nie jest łatwo uwierzcie -.-
Staram sie jak moge Tongue

I Proszę was czytajcie temat....
Hosting i Domena to moje wymagania przypominam!


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 09-07-2013 10:22

9 Dni Wakacij Tongue
Nie Aktywny W ogóle.


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - krisrob - 20-07-2013 18:50

Nie no nie żenujmy się! Nie nadużywajmy słowa mentor! Może być pomocnik,albo jakiś tam wspomagający, ale nie mentor ha ha ha ha hi hi hi, no nie to jest śmieszne. Ha hahahahahahahhahh! Adreon mentor! ha ha ha ha ha hi hi hi!


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - HAUKA - 21-07-2013 18:28

(20-07-2013 18:50)krisrob napisał(a):  Nie no nie żenujmy się! Nie nadużywajmy słowa mentor! Może być pomocnik,albo jakiś tam wspomagający, ale nie mentor ha ha ha ha hi hi hi, no nie to jest śmieszne. Ha hahahahahahahhahh! Adreon mentor! ha ha ha ha ha hi hi hi!

O co Ci chodzi?


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Cevu - 21-07-2013 18:59

(20-07-2013 18:50)krisrob napisał(a):  Nie no nie żenujmy się! Nie nadużywajmy słowa mentor! Może być pomocnik,albo jakiś tam wspomagający, ale nie mentor ha ha ha ha hi hi hi, no nie to jest śmieszne. Ha hahahahahahahhahh! Adreon mentor! ha ha ha ha ha hi hi hi!

Uważam, że jest to odpowiednie sformułowanie, do funkcji jakie pełnią. Ludzie, którzy czegoś cię uczą, wprowadzają do tematu, tutaj odnosi się to PPA, jak inaczej nazwać nauczyciel? Człowiek od informacji? ... Sformułowanie Mentor moim zdaniem nie dość, że przyjemniejsze dla ucha, określa dużą funkcję jaką sprawuje dana osoba, to i jeszcze ukazuje odrobinę takiego zaufania. Więc moim zdaniem określenie w 100% trafne.


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 21-07-2013 19:14

Oj uważaj jak chcesz Smile Nawet się w dyskusje nie wchodził bo to bez sensu.

W każdym razie od poniedziałku nowe osoby którym podałem GG proszę pisać i moi poleceni tak samo jak macie problem Smile


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - HighCash.org - 22-07-2013 00:22

krisrob - Mało tego, że mentor ale i oficjalny. Nie uważamy, że to słowo jest używane na wyrost. Nasi mentorzy pomogli zacząć zarabiać na PPA wielu Użytkownikom a jeśli komuś dany mentor nie odpowiada to zawsze może albo wybrać innego, albo radzić sobie samemu. Nikt nikomu w HC nie narzuca korzystania z porad naszych mentorów aczkolwiek my zachęcamy do tego, bo wiemy jaką wiedzę nasi mentorzy posiadają.