Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! (/Temat-Need-Money-Zarabiaj-na-HighCash-org-z-Adreon%E2%80%99em-64649)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 10-02-2013 23:11

Mało zarabiasz? Masz problem z niszami lub serwis, na którym zarabiasz oferuje Ci małe
stawki?

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

Twoje zarobki wzrosną dwu - lub nawet trzykrotnie!


[Obrazek: KAah54r.png]

REJESTRACJA

Dlaczego ja?
Na rynku PPA działam ponad rok i myślę, że mam wystarczającą wiedzę, żeby
przekazać ją swoim poleconym.
Moje zarobki od początku istnienia serwisu HighCash.org wynoszą ponad
5000$! Co daje nam około 15 000 złotych!
Liczby mówią same za siebie Wink

Co mogę Wam zaoferować?
- Pomoc na GG (aktualnie od 15-23 codziennie, w weekendy praktycznie cały dzień). Myślę, że
jest to bardzo ważne, ponieważ większość osób pomaga tylko przez e-mail. Wydaje mi się, że
pomoc na GG jest po prostu szybsza i bardziej efektywna Wink

- Pomoc w promowaniu blogów oraz filmów

- Pomoc w tworzeniu bloga (instalacja wordpressa, wybór odpowiedniego szablonu,
pluginów, logo)

- Pomoc w promowaniu na bazie katalogów

- Otrzymasz na start kilka nisz, które moim zdaniem powinny przynieść Ci pierwsze zyski

- W późniejszym czasie otrzymasz ode mnie program, który będzie pomocny w promowaniu
Twojego bloga

- Jako mój ref otrzymasz paczkę poradników, które mogą Ci się przydać


- UWAGA! Każdy mój polecony otrzyma na start żółtą rangę!

Czego wymagam? Tylko dwóch rzeczy!
- Zarabiania na HighCash.org

- Posiadanie własnego hostingu oraz domeny


Jak się można ze mną skontaktować?
Na początek jedna, czysto informacyjna wiadomość e-mail, a potem od razu przechodzimy na
GG Smile

E-mail: [email protected]

GG podam osobom, które napiszą e-mail Smile


Zapraszam do rejestracji!

Co może Wam zaoferować serwis HighCash.org?
- Pięć sieci afiliacyjnych (w niedługim czasie małą niespodziankę Wink)

- Możliwość zmiany rozmiaru pliku oraz ilości pobrań

- Narzędzie „Szczęśliwy Dzień”, dzięki któremu użytkownik w wybranym dniu otrzymuje
100% stawki

- Gateway z opcją geolokalizacji

- Najbardziej konkurencyjny system rang

- Umowa o dzieło i odprowadzanie podatku

- Częste konkursy

i wiele, wiele więcej!


Na koniec przedstawiam Wam moje dowody wypłat z serwisu HighCash.org Smile
[Obrazek: P6yihaS.jpg]
[Obrazek: jrh6Vpu.jpg]
[Obrazek: tNj7Cv8.jpg]
[Obrazek: abHCbtw.jpg]
[Obrazek: Mwe3mWZ.jpg]



RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - octawius - 10-02-2013 23:36

Polecam! Big Grin Adreon jest mentorem HAUKI widać jak pomaga! Big Grin Miesiąc i jakie efekty zarobkowe mają jego poleceni! Smile


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - HAUKA - 10-02-2013 23:39

Oczywiście polecam Adreona, można się z nim dogadać i wiele wam wytłumaczy Wink Niech każdy zainteresowany wybierze sobie mentora, w końcu to lepiej jeśli macie wybór


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - sqmany - 11-02-2013 11:46

Zaraz pójdzie mail, może ty mi pomożesz ,hauka rzadko mi odpowiada na email Sad


Odp: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - ciamciaj - 11-02-2013 14:37

Z ciekawości spytam czy paczka poradników jest Twojego autorstwa? Czy zbierane z neta?

Wysłane z fołna


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 11-02-2013 16:18

Nie mojego Wink Nie które tylko tam rzeczy lecz to jest dla osób które są kompletnie zielone.


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - insanemagik - 12-02-2013 12:45

Polecam, świetny mentor


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - ciamciaj - 12-02-2013 18:45

(11-02-2013 16:18)Adreon napisał(a):  Nie mojego Wink Nie które tylko tam rzeczy lecz to jest dla osób które są kompletnie zielone.
No to na pewno masz zgode na udostepnianie tego, bo przeciez obaj wiemy, że nie możesz bez zgody tego robic Smile


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - Adreon - 12-02-2013 22:58

One są Darmowe -.-
To Po Co Ci Zgoda Wink?

A czemu pytasz? Chcesz skorzystać z pomocy? Wink


RE: Need Money? ;-) Zarabiaj na HighCash.org z Adreon’em! - witek2424 - 12-02-2013 23:52

Skoro dajesz darmowe poradniki z neta swoim nowym poleconym to na czym polega twoja pomoc skoro jest w nich wszystko opisane???