Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw (/Temat-Podpowiem-co-warto-wrzucac-jakiego-shella-uzywac-naucze-od-podstaw-64641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 06-03-2013 18:24

Ja nie mam kasy na Shella więc nawet nie zacznę. ; )


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Bandaid - 06-03-2013 20:41

Jestem jednym z twoich refów a że ciężko mi cię spotkać na GG to spytam tutaj: znasz jakiś dobry sposób na remote upload?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Dudi55 - 07-03-2013 12:37

Polecam donmatka ! Dał mi parę przydatnych skazówek i wszystko dobrze wytłumaczył.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Fiku - 07-03-2013 21:30

Również polecam Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 09-03-2013 12:07

Szkoda Że Panowanie macie po jednym poście i dołączyliście tego samego dnia...


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - djmichu - 09-03-2013 23:07

ja robię remote z free i nie płace za nic na razie doszłem do 1 usd na dzień ale mam zamiar dojść do 2 usd na dzień


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 10-03-2013 12:08

Remote na jakim hostingu?Smile


Odp: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - miniek9090 - 10-03-2013 13:40

catshare

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 10-03-2013 16:52

Nie widzę tutaj remote...


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - elbowndg - 10-03-2013 16:54

Ja tam z mojego doswiadczenia z PPD wiem ze najlepiej zarabiało się na fejkach Tongue i zaden shell do tego potrzebny nie byl ;D