Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw (/Temat-Podpowiem-co-warto-wrzucac-jakiego-shella-uzywac-naucze-od-podstaw-64641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - mecyj - 04-03-2013 16:43

dodajesz tylko na te 4 warezy opisane w poradniku czy na więcej?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 04-03-2013 17:08

A na innych forach masz jakieś rangi czy coś że aż takie wielkie zyski?
Masz jakieś wypłaty czy coś żeby pokazać?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 05-03-2013 14:58

Wypłaty już wcześniej dodawałem, rangę mam na Darkwarez i Megawarez.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 05-03-2013 15:23

Jakie zyski przewidujesz dla osoby co ma na DarkWarez konto a na innych dopiero chciałby zacząć?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 05-03-2013 17:04

Powiem Ci tak, jakiś tydzień potrzeba na rozkręcenie zarobków, ale myślę, że 20zł dziennie w bardzo szybkim czasie jest do uzyskania. Ja zaczynając szczytem marzeń było 10zł dziennie, żeby mieć na jakieś wyjścia ze znajomymi itp. ale teraz jest zdecydowanie lepiej a minęły dwa miesiące odkąd zacząłem wrzucać.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 05-03-2013 17:31

Wrzucisz filmy na hostingi czy muszę zakupić własnego shella? Bo obecnie brak gotówki a bym z chęcia skorzystał bo mam konto na DarkWarez i w ogóle. Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 05-03-2013 17:37

Nie mam czasu żeby Ci wrzucić filmy bo nadal sam dodaję i bym się nie wyrobił Big Grin


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - offline - 05-03-2013 21:43

ile masz plikow na serwerach ? Big Grin


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Shroomy - 05-03-2013 21:53

Też mogę wam pomóc w PPD.
Rzekłbym nawet trochę charytatywnie bo reflink nie jest wymagany. Smile

Chętnie podzielę się swoją wiedzą (w PPD robiłem dobre ponad rok, skończyłem jakoś miesiąc po upadku filesonic'a z powodu braku czasu, a teraz zajmuję się PPA).
Jeżeli ktoś jest chętny, albo ma problemy ze startem zapraszam do mnie na PW. Jeżeli tylko będę mógł, na pewno pomogę. Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 05-03-2013 23:01

Ilość plików cały czas się zmienia i nie jest ona ważna bo stare pliki i tak bardzo słabo się ściągają Smile warto wrzucać cały czas aktualne wstawki, bo po paru dniach niewrzucania zarobki spadają dość mocno.