Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw (/Temat-Podpowiem-co-warto-wrzucac-jakiego-shella-uzywac-naucze-od-podstaw-64641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 10-02-2013 20:44

Witam,
pliki wrzucam już od paru lat, jestem w stanie przekazać niezbędną wiedzę, żeby zarabiać około 50zł dziennie. Wrzucam na Catshare, Egofiles, Hellshare i Rapidgator. Jeżeli jest ktoś chętny do zarejestrowanie się z mojego refflinku z chęcią udzielę mu pomocy, żeby w krótkim czasie zarobić niezłe pieniądze. Podpowiem gdzie kupić jakie rangi na jakie strony wrzucać. Kontakt gg: 7425100 bądź email: [email protected]
Pozdrawiam przyszłych uploaderów.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 10-02-2013 20:46

Może napiszesz tutaj coś o sobie?
Ile zarobiłeś przez te "parę lat"?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 10-02-2013 20:49

[Obrazek: tsh.jpg]

Screen zarobków tylko na catshare, dodaję jeszcze na ego ale tam sprzedaję vouchery, na hellshare mam 5 wypłat po 35zł, na rapidgatorze jedna wypłata 17 dolarów. Dodaję po dłuższej przerwie, teraz dopiero jakiś miesiąc- półtora Smile Dodawałem kiedyś za czasów rapidshare to zarobiłem coś koło 3500-4000 tys w bonach na amazonie.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 10-02-2013 20:51

No i to mi się podoba Smile
Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź.
To jeszcze jedno pytanie - pliki które uploadujesz to jakieś filmy, programy, gry, tak?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 10-02-2013 20:56

Głównie filmy- jakieś 80%, do tego gry i programy w mniejszym stopniu. Muzyki wg nie ruszam.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 10-02-2013 21:00

Ok, i o to mi chodziło Smile
A nie masz problemów z tym że to "piractwo"?


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 10-02-2013 21:03

ale problemów w jakim sensie ? nikt na razie mi nie groził ani nic Big Grin hostingi biorą odpowiedzialność za userów i nigdy nie miałem problemu.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 10-02-2013 21:04

Tak, tak, zgadza się. Ale po prostu piractwo jest karane w naszym państwie, stąd to moje pytanie.
Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 10-02-2013 21:12

masz rację, ale walczenie z piractwem polega na zwalczaniu hostingów a nie pojedynczych userów Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 10-02-2013 21:13

Znam przypadki niszczenia pojedynczych userów Smile Ale głównie padają hostingi - tu masz rację Smile