Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - kleomenes - 01-10-2013 19:34

Ja powoli rezygnuję z tego serwisu bo pomimo, że podawane przeze mnie dane nie są z kosmosu i maile są OK, to nie zalicza mi wszystkich akcji, a marnować czas dla niepewnych 20 groszy to jest parodia Big Grin
Chciałem się pobawić i uzbierać co nieco ale kubigo to chyba nieodpowiedni adres.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Mag!c - 01-10-2013 19:44

Lipa z akcją e-korzyści Xpokerface

Cytat:-Witam , czyżby e-korzyści były teaz tylko dla osób o zmiennym IP ?
-Tak, zmienił się sponsor i wymaga on innego adresu IP przy każdym wykonaniu.
Pozdrawiamy,
administracja Kubigo.pl



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Golima - 04-10-2013 20:54

a ja mam pytanie do akcji SMS, mam startery i dzisiaj porobiłem wszystkie, zaliczyło mi 1, a reszta była w oczekujących i teraz nie ma ich wgl. Jeżeli nie widnieją na liście to znaczy, że nie zaakceptowało ? Wgl. czy akceptują te akcje przy użycie alegrowych starterów ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 04-10-2013 20:58

Po 1 jak znikły to nie zaliczy
Po 2 jak nie pobierze opłaty to nie zaliczy
Po 3 za robienie tych akcji na starterach = blokada Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - kleomenes - 19-10-2013 20:48

Zbanowali mi konto za fraud leady(podobno) Szkoda, że nie udało mi się wypłacić tego, czego uzbierałem.
A może nie wszystko stracone ? Na 100% chodziło im o te akcje ze zmiennym ip. Rozumiem, że turn off i turn on przy routerze nie zdaje egzaminu w przypadku e-korzyści ?
Trochę szkoda bo miałem uzbierane około 30zł. Nie pieniądze ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją, gdzie mi banują konto, czy to serwis, forum, czy cokolwiek innego Undecided


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 20-10-2013 07:36

Czytaj PW Smile Może uda ci się odzyskać trochę kasy Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - kleomenes - 21-10-2013 19:14

Oki, odbanowali mi konto. Potrącili z salda kwotę odpowiadającą mniej więcej za te fraud leady.
Nie wyjaśnili co było nie tak z moimi akcjami, argumentowali to tym, że sponsorzy(e-korzyści) nie przysyłają tak szczegółowych danych, co moim zdaniem jest zrozumiałe. Ogólnie sprawa została załatwiona bardzo gładko i z odpowiednim podejściem Smile
Zapewne zlecę to, co mi zostało i pobawię się dalej.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 24-10-2013 15:10

Administracja rzuciła nam wyzwanie. Przez kolejne kilkanaście godzin będzie można ładnie zarobić Huh

Zapraszam do rej: http://www.kubigo.pl


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - truskawka29 - 05-11-2013 16:42

Hej, szukam kogoś kto pomoże mi zacząc na kubigo. Chętnych proszę o reflinka na pw


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Arts - 05-11-2013 20:56

Niezaliczłyło mi parę razy akcje, a dane były akurat ok. Nie wiem co jest, chyba rezygnuję z tego serwisu.