Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 01-08-2013 01:11

Ja mam zmienne a mi sie nie chce robić zmiennych IP akcji bo trzeba miesiac czekać :/


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 01-08-2013 07:09

Wiem, też ich nie robię bo to głupie trochę czekać miesiąc/dwa na akceptację


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - bielu243 - 01-08-2013 22:06

Tak w ogóle to za co mogą zbanować na Kubigo? Prosze o odpowiedź doswiadczona osobe Tongue


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 01-08-2013 22:09

Konto użytkownika zostaje zablokowane za nieprzestrzeganie zasad regulaminu, a w szczególności:
podawanie fikcyjnych danych podczas wykonywania akcji
*używanie tzw. jednorazowych adresów email
*kilkukrotne używanie tego samego adresu do wykonania jednej akcji
*tworzenie multikont
*wszelkie próby obejścia zabezpieczeń skryptu

+ Admin informował na czacie że nie wolno używać VPN, zakaz wysyłania na czacie linków do innych serwisów = mute, za wysyłanie linków w wiadomościach jest ban


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - bielu243 - 04-08-2013 15:41

Mam pytanie do użytkowników którzy siedzą już od dawna w serwisie kubigo... Tak szacując, w jakim czasie realizowane sa zlecenie wyplat na kubigo? Smile


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 04-08-2013 15:48

(04-08-2013 15:41)bielu243 napisał(a):  Mam pytanie do użytkowników którzy siedzą już od dawna w serwisie kubigo... Tak szacując, w jakim czasie realizowane sa zlecenie wyplat na kubigo? Smile

czekałem max 7 dni ale zwykle to w ciągu 3 dni od zlecenia


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - bielu243 - 04-08-2013 20:34

Jeszcze dwa pytania do kogoś kto realizuje wypłaty przez przelew bankowy, czy zostaje pobierana jakaś opłata za przelew bankowy? Niby pisze, że 1zł, a mypay nic nie pobiera i chce się upewnić Wink. Drugie pytanie, czy czas realizacji zależy od daty w którym złożyłem prośbę o zrealizowanie przelewu? Pytam się dlatego, że jeżeli z tym potrąceniem 1zł za każdy przelew jest prawdą, to połączę cały zysk w jeden przelew, bo narazie mam przelew który czeka z 1lipca i z 3lipca i nie wiem czy to połączyć czy nie Tongue Prosze o szybką odpowiedz Wink

Dziekuje za uwage


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 04-08-2013 21:14

Połącz, "utnie" tylko 1 zł.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 04-08-2013 22:37

Mam problem
Zleciłem wypłate i dostalem "Administrator wykonał przelew w wysokości 11.37zł
Przelew w wysokości 11.37zł został wykonany. Status Twoich zleconych przelewów możesz zobaczyć klikajać na "Moje wypłaty".
Data wysłania: 04 sierpnia 2013, 23:13" ale kasy na koncie nie ma(Paypal)


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 04-08-2013 23:01

Pisz do admina Wink