Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



Odp: RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - miniek9090 - 16-06-2013 12:17

(16-06-2013 10:40)losiaczek17 napisał(a):  hej, mam takie pytanie - zarejestrowałem się kiedyś tam w kubigo i teraz zastanawiam się, jak to wychodzi na dłuższą metę - lepsze mypay czy kubigo?

Na kubigo wiecej placa Wink

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - daronian - 16-06-2013 18:36

Na Kubigo zebrałem 25 złotych, chciałem to wypłacić i dostałem bana za to, że mieszkam zagranicą - chociaż wcześniej pytałem się w supporcie, czy będzie z tym jakiś problem. Odpisali, że nie. Następnie mój kolega dostał bana, gdy chciał wypłacić 40 złotych, z powodem "wyzwiska i obraza administratorów", chociaż nigdy z nikim nie pisał, nie wchodził na żaden chat, itp. Słyszałem też historię innych ludzi, którzy stracili po 15-20 złotych. Szczerzę wątpię w ten serwis.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 16-06-2013 20:17

(16-06-2013 18:36)daronian napisał(a):  Na Kubigo zebrałem 25 złotych, chciałem to wypłacić i dostałem bana za to, że mieszkam zagranicą - chociaż wcześniej pytałem się w supporcie, czy będzie z tym jakiś problem. Odpisali, że nie. Następnie mój kolega dostał bana, gdy chciał wypłacić 40 złotych, z powodem "wyzwiska i obraza administratorów", chociaż nigdy z nikim nie pisał, nie wchodził na żaden chat, itp. Słyszałem też historię innych ludzi, którzy stracili po 15-20 złotych. Szczerzę wątpię w ten serwis.
Wierzyć mi się nie chce, aż napiszę do adminów o co cho.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - KubigoPL - 16-06-2013 20:47

(16-06-2013 18:36)daronian napisał(a):  Na Kubigo zebrałem 25 złotych, chciałem to wypłacić i dostałem bana za to, że mieszkam zagranicą - chociaż wcześniej pytałem się w supporcie, czy będzie z tym jakiś problem. Odpisali, że nie. Następnie mój kolega dostał bana, gdy chciał wypłacić 40 złotych, z powodem "wyzwiska i obraza administratorów", chociaż nigdy z nikim nie pisał, nie wchodził na żaden chat, itp. Słyszałem też historię innych ludzi, którzy stracili po 15-20 złotych. Szczerzę wątpię w ten serwis.

Witam,
Twoje konto na Kubigo.pl nie jest i nigdy nie było zbanowane, również nigdy nie zlecałeś wypłaty, jako, że wykonana przez Ciebie została tylko 1 akcja. Konto Twojego "kolegi" nie zostało zablokowane z powodu wyzwisk (nie wiemy skąd przyszło Ci to na myśl), a za generowanie fraud leadów. Jeszcze nigdy nie zablokowaliśmy (i mamy nadzieje, że nie będziemy musieli) konta za wyzwiska. Gwarantujemy, że nigdy nie blokujemy kont bez powodu, wręcz przeciwnie, powód musi być wyraźny.
Ps. Jeśli decydujesz się na zniewagę, czy szkalowanie kogoś lub czegoś to dobrze abyś miał stuprocentową pewność i najlepiej niepodważalne dowody.
Pozdrawiamy,
Ekipa Kubigo.pl


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 16-06-2013 20:50

O,Konto Kubigo tutaj Wink witamy!


Odp: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - miniek9090 - 16-06-2013 20:58

Kubigo , moze macie gg do szybszego kontaktu?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - lazaaaa - 17-06-2013 16:06

działa to jeszcze ? szukam jakiegoś gościa który za ref będzie w stanie czasem odpowiedzieć na pytania w związku z tym serwisem ( w szczególności na początku)
jak długo sie zbiera minimum do wypłaty i czy wystarczy tylko zmienne ip czy zmienne ip i jeszcze wiadro starterów ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - rasiak221 - 17-06-2013 16:08

8669321 - napiszWink


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 18-06-2013 12:44

Jakie jest minimum do wypłaty ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - miniek9090 - 18-06-2013 12:50

10 zł...