Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 12-06-2013 07:29

Jak ktoś chce świeżych dowodów wypłat to są na "kubigowym" forum Wink


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Lady_Punk - 12-06-2013 10:55

Zarejestrowałem się.
Powiedzcie mi czy tylko na akcjach SMS pobierane są opłaty?
Bo przy każdej ankiecie/zadaniu mam podać nr telefonu... nie wpakuję się w coś?

Czy po wykonaniu każdej akcji mam za każdym razem IP zmienić?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Shadecaster2 - 12-06-2013 11:35

nie podawaj swojego prywatnego numeru najlepiej


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Lady_Punk - 12-06-2013 11:46

czyli w Kubigo też muszę fikcyjny podać... okej. kupię starter.

Ciekawe, że mimo że nie potwierdziłem danych w emailu to i tak mi naliczyło.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Katt - 14-06-2013 17:37

Hej,
Może głupie pytanie z mojej strony, ale czy do każdej akcji trzeba podawać maila podanego przy rejestracji, żeby zaliczyło?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 14-06-2013 22:30

Nie, dodatkowo musisz podawać inny emaile i dane przy akcjach tego samego sponsora lub przy ponownym wykonywaniu tej samej akcji.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 14-06-2013 23:33

tylko mi nie chce admin wypłacić bonusu?:C
od dobrego tygodnia-dwóch jest oczekujący


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - spartiata10 - 15-06-2013 16:30

Pewnie chcą sprawdzić, czy fraudu nie generujesz.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 15-06-2013 18:43

747akcji zrobionych,176zł zarobione więc wątpie aby dopiero teraz sie przyczepili


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - losiaczek17 - 16-06-2013 10:40

hej, mam takie pytanie - zarejestrowałem się kiedyś tam w kubigo i teraz zastanawiam się, jak to wychodzi na dłuższą metę - lepsze mypay czy kubigo?