Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? (/Temat-Dlaczego-WARTO-wybrac-przejsc-na-ShareBay-net-64444)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 24-08-2013 00:52

Mamy mirrory robione wg 3 różnych schematów, więc nawet przy kilku linkach do jednego pliku, kolorystyka i grafika są tak różne, że urozmaicenie jest wystarczające Smile

Zwłaszcza, że są pewne stałe elementy, które uważamy za niezbędne (instrukcja odblokowania pliku, linki do shareowania etc). Jak to mówią - ideału nie da się poprawić, bo może się tylko zepsuć. Więc co my robimy? Możliwie bardzo je różnicujemy Big Grin


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - sewirus - 24-08-2013 07:39

Kiedy będzie poprawiony gateway na royalshare Jerk2


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 24-08-2013 11:04

Dokładnego terminu Ci nie podam, ale jest już zgłoszony do poprawki stylistycznej Smile


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - sedor - 25-08-2013 23:04

pytanie: jeśli ktoś zamiast wykonania oferty wybierze opcję "upgrade to premium" to publisher coś z tego ma?


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 26-08-2013 01:16

Nie, ale musiałby się zarejestrować i zakupić Customera, który ma zaporową cenę.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - daniel42na - 11-09-2013 16:36

Kiedyś miałem dobre zdanie o tym serwisie, chwaliłem funkcje sharebay i produkty ze sklepiku w przeróżnych tematach nawet tylko dla zasady.

ALE niedawno miała miejsce sytuacja gdy funfel Karcza (pietras909) splagiatował mój produkt, zerżnął dosłownie wszystko z opisem i naśmiecił w moim temacie jaki to jest bezużyteczny.
Kilka dni później w sklepiku uploaduj widniała już pozycja identyczna z moim produktem.
Karczu oczywiście zasłania się tarczą z napisem "to on wystawił i nic mi do tego".. czyżby?

O takie działania nie podejrzewał bym nawet najbardziej bezwzględny serwis w tej branży, do którego nie pałam sympatią (wiecie o którym mowa).

Wiem że zarobki userów ledwie przeganiają dawno zeskamione cashfile i może ciężko powiązać koniec z końcem ale ludzie.. jakieś poczucie moralności? Uczciwości?
Może myśleliście że zrobicie mi na złość a ja spuszcze głowę w dół i zostawie to tak?
Ja mam dużo czasu na wywlekanie takich rzeczy.

sharebay - Wspaniały serwis?
NIE SĄDZE

PS. nie zgrywam poszkodowanego tylko mówie jak jest, abyście mieli jasność w co się pchacie Wink


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 11-09-2013 16:49

Nie rozumiem dlaczego Sklep.Uploaduj.com w jakikolwiek sposób wiążesz ze ShareBay.net. To 2 różne serwisy.

To tak jakby ktoś jeździł Oplem i Fiatem, i z powodu awarii Fiata nie polecałbyś Opla :o Krytykujesz nie mój produkt na Sklep.Uploaduj.com, po czym piszesz "ShareBay - wspaniały serwis? nie sądzę", tak jakby jedno było w jakikolwiek sposób związane z drugim.

Inna sprawa, że istnieje zdrowa konkurencja i tak jak jest kilka serwisów PPA i np. kilka pluginów SEO, to tak ktoś miał prawo zrobić plugin kreator postów, przez który próbujesz nonsensownie atakować ShareBaya. Rozumiem Sklep, ale ShareBay? :o Ktoś tu widzę ma problem, że wycenił na stówę coś, co można stworzyć w pół godziny i ktoś inny (nie ja ani nie ShareBay facepalm) stworzył to taniej.

Wierzę, że ma to sens i może kiedyś to zrozumiem.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - daniel42na - 11-09-2013 16:53

Jeszcze napisz że Ty nie masz nic wspólnego z tym sklepem a pietras909 to nie Twój funfel któremu wypłakałeś się w ramie jak zobaczyles mój temat Wink

Ja nie atakuje serwisu tylko wszystko co pochodzi od nieuczciwych ludzi zachowujących się.. źle.

To tak jakbym znalazł na forum oszusta i napisał we wszystkich jego tematach "uważajcie na niego" bo ma tendencje do dziwnych zachowań, nie ma to nic wspólnego? Smile

Co do pluginu.
Rozumiem że można się wzorować.. ALE nasrać w cudzym temacie jakie to jest "bezużyteczne" po czym skopiowanie całego pomysłu, nawet z opisem i nazwami zmiennychbeka.. Co to ma być?


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 11-09-2013 16:58

Z tego co pamiętam, to on się spytał czym on się różni od darmowego spinnera, a nie, że jest on bezużyteczny, także skończ imputować mu jakieś rzeczy.

Druga sprawa, ten plugin nie pochodzi ode mnie. On jest tylko u mnie w Sklepie, tak jak inne jego programy. Na zarabiam.com jak znajdziesz oszusta, to oskarżysz wszystkie projekty Admina jako "mające tendencje do dziwnych zachowań"?

Jeśli masz jakieś uwagi co do tego pluginu, zgłoś się do Pietrasa. Ja na niego nie mam wpływu, tak samo jak na jego programy i nie wiem dlaczego tak ciężko Ci to zrozumieć.

Widzę ból pewnego miejsca masz spory.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - surfer0700 - 11-09-2013 17:00

Fajny masz sklep skoro sprzedajesz w nim plagiaty innych aplikacji.