Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekma - Ocena transakcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Ciekma - Ocena transakcji (/Temat-Ciekma-Ocena-transakcji-64410)

Strony: 1 2


Ciekma - Ocena transakcji - ciekma - 06-02-2013 13:25

Witam Smile jeżeli robiłeś ze mną zamianę, wymianę sprzedaż lub kupno proszę o opinię Smile


RE: Ciekma - Ocena transakcji - Sotev - 07-02-2013 22:11

Wymiana z PayPala na Mbank szybko i sprawnieWink Polecam


RE: Ciekma - Ocena transakcji - munez92 - 11-02-2013 17:35

Polecam gorąco użytkownika, kilkanaście transakcji wykonanych bezproblemowo! Big Grin


RE: Ciekma - Ocena transakcji - Stalmer - 15-02-2013 11:45

Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam użytkownika :>


RE: Ciekma - Ocena transakcji - razor1914 - 18-02-2013 21:29

Wymiana z Paypala na Liberty Reserve przebiegła bezproblemowo. Polecam.


RE: Ciekma - Ocena transakcji - diabloo07 - 21-02-2013 00:02

Polecam tego użytkownika wszystkim osobom, które chcą wykonać transakcję kupna, sprzedaży lub wymiany. Podczas długiej kariery na tym forum nie spotkałem się z osobą, która byłaby tak miła, uczciwa, sympatyczna, a zarazem stanowcza, tania oraz ostrożna. W całej swej okazałości ja, Mateusz z domu diablo, polecam jeszcze raz tego użytkownika. Pragnę nadmienić, iż niestety nie wykazał się zbyt dużą odwagą - pogroziłem, że jeśli przelewu nie będzie w ciągu 5 minut wyślę po niego mojego chomika i co? Po minucie przelew był na moim koncie Smile


RE: Ciekma - Ocena transakcji - Shadecaster2 - 21-02-2013 23:46

Polecam, wszystko sprawnie i bez problemów Big Grin


RE: Ciekma - Ocena transakcji - marcin3008 - 23-02-2013 19:30

Polecam sprawnie i bez problemów.


RE: Ciekma - Ocena transakcji - tomazzi - 23-02-2013 19:33

Polecam sprawnie i bez problemówSmile
jeden z nie licznych godny polecenia na tym forum user z którym można " w ciemno" dokonać wymiany/zakupu/sprzedaży waluty Smile


RE: Ciekma - Ocena transakcji - diabloo07 - 23-02-2013 20:25

Dawno, dawno temu za googlami, za fejsbukami było sobie forum zarabiam.com. Pewnego dnia na forum przybył rycerz na białej myszce o zacnie brzmiącym imieniu - ciekma.
- Wymienię Wasze pieniądze, kupię Waszą walutę! - krzyknął.
- Wiwat ciekma, ciekma na króla! - krzyczał rozentuzjazmowany tłum.
Ciekma rozstawił swój kramik obok sklepu z Usługami i Zleceniami. Na brak klientów nie narzekał, każdy chciał u niego wymienić swoje talary z PayPalów, Skrillów i innych dziwnych nazw. Wtem podszedł do niego zbój o groźnie brzmiącym imieniu - diablo i rzekł:
- Wymień mi kasę z PayPalów, bo potrzebuję na piwo, a obsypię Cię złotem. Lecz jeśli tego nie zrobisz, mój gang chomików przyjdzie po Ciebie.
Przestraszony ciekma trzęsąc się ze strachu wymienił waćpanowi dukaty i żył długo i szczęśliwie.

Jednym słowem: polecam.