Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by Maro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy by Maro (/Temat-Typy-by-Maro-64396)

Strony: 1 2


Typy by Maro - mareczek - 05-02-2013 22:59

Witam, dopiero teraz postanowilem zaczac podawac typy na forum we wlasnym temacie. Na poczatek zaznacze ze specjalizuje sie ze tak powiem w koszykowce, zatem nie liczcie na typy z zakresu pilki noznej, sporadycznie takowe sie pojawiaja ale skupie sie na koszu. Szczegolnie lubie obstawiac handicapy, kursy sa wysmienite a nie jest trudno prawidlowo obstawic. Nie bedzie kursow nizszych jak 1.80. Oczywiscie kazdej nocy typy NBA. Dodatkowo typy z europejskich pucharow oraz lig. Co jakis czas bede robil podsumowanie, w pewnym sensie jest to dla mnie sprawdzenie samego siebie. W razie pytan prosze smialo pisac na PW, gg oraz maila [email protected], zatem zapraszam do gry ze mna i zycze wysokich zarobkow.

Pierwszy typ:
NBA Indiana Pacers vs Atlanta Hawks.
Godzina 1.00
Typ -6 pkt Indiana Pacers kurs 1.85 na bet365
Stawka 10/10


RE: Typy by Maro - mareczek - 06-02-2013 15:21

Typ wszedł, miałem na kuponie Denver Nuggets vs Milwaukee Bucks -7 na Nuggets, również wszedł.


RE: Typy by Maro - Mksuzi - 06-02-2013 22:30

Długo grasz? Jakieś sukcesy masz?> Twoja największa wygrana?


RE: Typy by Maro - bios - 06-02-2013 22:31

Cytat:Jakieś sukcesy masz?

Głupie pytanie Xpokerface


RE: Typy by Maro - Mksuzi - 06-02-2013 22:43

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.


RE: Typy by Maro - bios - 06-02-2013 22:46

Ja tam z tym się nie zgadzam. Odnosząc się do Twego pytania, to można z tematu wynieść, że ten user odniósł sukces. ave!


RE: Typy by Maro - Mksuzi - 06-02-2013 22:53

Jeżeli nic mądre nie potrafisz powiedzieć w tym temacie to po prostu go omijaj.

Pozdrawiam


RE: Typy by Maro - mareczek - 06-02-2013 23:31

Panowie klotnie prosze na PW. Co do pytan najwieksza jednorazowa wygrana taka ' dla jaj ' kupon za dyszke i wygrana 1400zl. Poza tym granie za stowke i wygrane 200-300zl. Gram od 3-4 lat. Pisze z komorki wiec typ ktory przygotowalem na dzis Orlando Magic vs Los Angeles Clippers wygrana Orlando Magic po kursie 3.00 lub dla mniej odwaznych +5.5 dla Orlando na bet365 10/10 Krociutka analiza: coz wszystko przemawia za Orlando, zaczynajac od tego ze Clippersi zagraja bez 1. Paula, glowny rozgrywajacy, średnio 17 pkt i 10 asyst główny obsługujący Griffina, nie dosc ze Paula zabraknie to i Griffin na 99% usiadzie na lawie z powodu kontuzji, dodatkowo brak Billupsa, jednego ze skutecznych graczy, druzyna z LA nie radzi sobie bez swoich gwiazd. Orlando u siebie, zmotywowani zla passa, w koncu trzeba przerwac serie przegranych meczow. H2H dla Orlando, oczywiscie to byly czasy Howarda ale Clippersi tez nie mieli gwiazd takich jak teraz, mowie dla mniej odwaznych opcja z handicapem, bilans u siebie Orlando zniecheca 8-16 ale jesli wziac pod uwage mecze z handicapem +5.5 to bilans ten zmienia sie nam na duze lepiej wygladajace 13-11 przy 14-11 LA na wyjezdzie = szanse sa wyrownane w moim mniemaniu Orlando ma nieznacznie wieksze, ja tam gram, zobaczymy co z tego wyjdzie, gram tez kilka innych meczow ale ten podaje na forum. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych


RE: Typy by Maro - mareczek - 07-02-2013 07:20

No coze Lose Orlando


RE: Typy by Maro - Melex - 07-02-2013 09:24

Namawiałeś mnie ostatnio na zakup abonamentu u Buzzera na spółę, a teraz sam zaczynasz coś tworzyć. Brawo.