Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOW TO] konta na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [HOW TO] konta na facebooku (/Temat-HOW-TO-konta-na-facebooku-64311)



[HOW TO] konta na facebooku - MartinS - 03-02-2013 23:37

Witam, chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób zakładać/robić/prowadzić konto na FB w kierunku serwisu LikePlus.eu tak, aby niektóre funkcje (lajkowanie fanpage) nie zostały zablokowane.

Założyłem 5dni temu 3 konta na FB( konta żeńskie, zdjęcie jedno dodane bez twarzy oraz kilka informacji typu szkoła ), dodawałem ludzi, (do 50 aby mieć konto active na likeplus.eu) których znam w razie weryfikacji za pomocą znajomych(2x wyskoczyła mi). Konta zweryfikowane również za pomocą SMS.
Dzisiejszego dnia na wszystkich trzech kontach dostałem 30-dniową blokadę na w/w funkcje (czyt. lajkowanie).
Da się to jakoś ominąć?
Mam jedno konto z dłuższym stażem, 150 znajomych. Dodany jakiś obrazek i tyle, jednak na tym koncie nie mam żadnych problemów dot. lajkowania, mimo że kliknąłem na nim więcej razy LUBIĘ TO niż na tamtych trzech łącznie.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.


Odp: [HOW TO] konta na facebooku - miniek9090 - 03-02-2013 23:44

Polecam likeplus . W godzine nabilo mi az 100 lajkow!mam tam 2 konta . Jedno rok , a drugie kilka miesiecy . Planuje dodac jeszcze kilka .
Czy rejestrowales sie z tego samego ip?? Jaki byl odstep czasu miedzy rejestracjami??

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [HOW TO] konta na facebooku - MartinS - 03-02-2013 23:46

Z tego samego IP co 3-4h, jednak każde konto zostało zweryfikowane SMSowo oraz przeszło pomyślnie weryfikację znajomych.


Odp: [HOW TO] konta na facebooku - miniek9090 - 03-02-2013 23:51

Ja mam konto na ktorym kazda osoba akceptuje zaproszenie . Pewnie nawysylales sporo zaproszen i 50% zglosila to . Ja kiedys robilem konta ktore stoja do dzis . Wystarczy troche cierpliwosci , a nie cisnac zapki po 1000 dziennie . Jezeli wyjdzie weryfikacja znajomych odpalam drugie konto i sugeruje sie profilowkami . Na tych kontach mialem po 100-300 znajomych .

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [HOW TO] konta na facebooku - MartinS - 03-02-2013 23:53

Nie zrozumiałeś mnie. Nie miałem odrzuceń, ani razu nie przyszło mi takie powiadomienie. Dodawać do znajomych mogę nawet teraz. Dostałem na tych kontach blokadę na LUBIĘ TO. Widocznie za zbyt częste klikanie po 200x dziennie lubię to. Nie dziwiłoby mnie to gdyby moje konto z większym stażem też zablokowali(na nim też 200x like it dziennie klikam), jednak tak się nie stało.


Odp: [HOW TO] konta na facebooku - miniek9090 - 03-02-2013 23:56

To dziwne ja swoje konta tez tak katowalem . 200 like dziennie na likeplus , 100 na jeszcze innejwymianie . Tutaj polubiszto tutaj lubietoto itp . Dziennie 500 minumum . Niestety jest teraz 5000 like limitu na konto wiec nie zaszaleje...

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [HOW TO] konta na facebooku - MartinS - 04-02-2013 00:03

No widzisz, a ja mam z tym problem. Może się ktoś wypowiedzieć kto ogarnia temat?


[HOW TO] konta na facebooku - Admin - 10-05-2013 11:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.