Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób na refbacku - mój blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób na refbacku - mój blog (/Temat-Zarob-na-refbacku-moj-blog-64233)

Strony: 1 2 3


Zarób na refbacku - mój blog - Server - 02-02-2013 14:57

http://refbacki.blogspot.com/

Zapraszam do uczestnictwa Big Grin


RE: Zarób na refbacku - mój blog - sebens - 02-02-2013 15:19

coś więcej o tym?


RE: Zarób na refbacku - mój blog - Server - 02-02-2013 15:43

Wszystko jest napisane na stronie.
Jestem wiarygodny, co tutaj więcej mówić Smile


Odp: Zarób na refbacku - mój blog - miniek9090 - 02-02-2013 15:57

Nie lepiej zrobic strone taka jak refbacki.pl?

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Zarób na refbacku - mój blog - Server - 02-02-2013 16:16

Nie bardzo mam czas i chęci na bawienie się w skrypt.
Manualnie też dobrze, ważne, że będę wypłacał Smile


RE: Zarób na refbacku - mój blog - miniek9090 - 02-02-2013 16:24

ale ten blogspot , przestań ;D
zrób strone na domenie tk chociaz i wrzuc szablon html+css jak nie chcesz sie bawic w skryptyBig Grin


RE: Zarób na refbacku - mój blog - tomazzi - 02-02-2013 16:27

(02-02-2013 16:24)miniek9090 napisał(a):  ale ten blogspot , przestań ;D
zrób strone na domenie tk chociaz i wrzuc szablon html+css jak nie chcesz sie bawic w skryptyBig Grin
miniek dzisiaj się urodziłeś ? tu nie chodzi o wygląd ...
tu ma być spęd bydła w postaci białych murzynów byle klikali i dawali zarobić, reszta jest nie ważna
do klikania lepszy wygląd nie potrzebny, najważniejsze by białych murzynów nie brakowało


RE: Zarób na refbacku - mój blog - miniek9090 - 02-02-2013 16:35

(02-02-2013 16:27)tomazzi napisał(a):  
(02-02-2013 16:24)miniek9090 napisał(a):  ale ten blogspot , przestań ;D
zrób strone na domenie tk chociaz i wrzuc szablon html+css jak nie chcesz sie bawic w skryptyBig Grin
miniek dzisiaj się urodziłeś ? tu nie chodzi o wygląd ...
tu ma być spęd bydła w postaci białych murzynów byle klikali i dawali zarobić, reszta jest nie ważna
do klikania lepszy wygląd nie potrzebny, najważniejsze by białych murzynów nie brakowało

sam pisałeś w innych tematach że skrypt i layout to podstawa .. na stronie z "badziewnym " wyglądem się nawet nie zarejestrujesz..
bardziej strona zachęca do rejestracji i ciągłego klikania gdy jest ładny szablon i np. taki licznik wypłacalności . on ma bloga z jednym postem i myśli ze znajdzie durnia , który bedzie klikał .


RE: Zarób na refbacku - mój blog - tomazzi - 02-02-2013 16:38

(02-02-2013 16:35)miniek9090 napisał(a):  
(02-02-2013 16:27)tomazzi napisał(a):  
(02-02-2013 16:24)miniek9090 napisał(a):  ale ten blogspot , przestań ;D
zrób strone na domenie tk chociaz i wrzuc szablon html+css jak nie chcesz sie bawic w skryptyBig Grin
miniek dzisiaj się urodziłeś ? tu nie chodzi o wygląd ...
tu ma być spęd bydła w postaci białych murzynów byle klikali i dawali zarobić, reszta jest nie ważna
do klikania lepszy wygląd nie potrzebny, najważniejsze by białych murzynów nie brakowało

sam pisałeś w innych tematach że skrypt i layout to podstawa .. na stronie z "badziewnym " wyglądem się nawet nie zarejestrujesz..
bardziej strona zachęca do rejestracji i ciągłego klikania gdy jest ładny szablon i np. taki licznik wypłacalności . on ma bloga z jednym postem i myśli ze znajdzie durnia , który bedzie klikał .

to prawda zgadza się, ale w takiej ofercie by miał stronę ze szczerego złota i wysadzaną diamentami i rubinami to coraz mniej fanatyków klikania znajdzie i zachęci
bo naiwnego debila znaleźć co będzie klikał w x scamach za 2 gr dziennie to już bardzo ciężko
ale powodzenia w szukaniu białych murzynów


RE: Zarób na refbacku - mój blog - miniek9090 - 02-02-2013 16:40

druga sprawa to po co Ci te zakładki magazine i sidebar Big Grin