Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? (/Temat-Korzystac-z-kilku-serwisow-Czy-zdecydowac-sie-na-jeden-64176)



Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - HardCoreSex - 01-02-2013 14:55

Witam wszystkich.
Mam taką rozkminę ostatnio.
Bo korzystam aktualnie z 3 serwisów PPA, podaje linki do każdego z nich, ktoś po prostu sobie wybiera. No i teraz mam dylemat, czy tak zostawić, czy zdecydować się na jeden najlepszy serwis?
Oczywiście zrobiłbym to od razu, tylko nie wiem czy to nie będzie miało wpływu na pobierania ? Wszystkie serwisy mają takich samych ofertodawców?
Może to zmniejszyć moje zarobki? Czy raczej je powiększyć?

Zależy mi na waszych wypowiedziach. Pozdrawiam.


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - daniel42na - 01-02-2013 14:58

Nie wiem ile zarabiasz ale logicznym jest ze w kazdym serwisie, jesli zarabiasz wiecej:
masz lepszą range, czyli wiecej zarabiasz, masz szybsze wypłaty i masa innych korzyści.

Dlatego wybierz sobie 1 najlepszy.


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - rozekrr - 01-02-2013 15:16

Każdy serwis ma te same sieci afiliacyjne, także wybierz serwis który wyda Ci się najkorzystniejszy.


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - HardCoreSex - 01-02-2013 15:46

Dzięki wam bardzo za odpowiedzi, nakierowaliście mnie.


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - ciamciaj - 01-02-2013 16:10

(01-02-2013 15:16)rozekrr napisał(a):  Każdy serwis ma te same sieci afiliacyjne, także wybierz serwis który wyda Ci się najkorzystniejszy.
a) nie maja tych samych, maja podstawowe te same ale nie wszystkie.
b) Nie kazdy serwis daje tyle samo, Astro daje zawsze 90% z PODWYZSZONYCH STAWEK co rowna sie wiecej niz daje siec w wielu wypadkach
A inne serwisy daja podstawowa stawke nawet 60%... no i dochodzi jeszcze ustawienie ofert i konwersja.

HardCoreSex, wybrałbym jeden najlepszy, taki bez rang, ale taki ktory daje dobra kase


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - lolekxp - 14-02-2013 13:56

a ja polece highcash, sam tam zarabiam i + sa:
- jak ktos wspomnial rangi, az dojedziesz do 80%, ja obecnie trzecia zdobede na poczatku marca i bede mial 15% wiecej kasy niz dotad zarabialem
- 5 sieci affilacyjnych - AdWorkMedia, BlamADS, AdGateMedia. AdScendMedia. BlueTrackMedia
- admin sam ustawia za nas oferty, ich kolejnosc itp zeby wyciagac jak najlepsze zyski
- dla malo z orientowanych itp z odprowadzeniem podatku zeby skarbowka nas nie dojechala - highcash robi wszystko za nas wiec nie musimy sie duzo orientowac tyle co sie po prostu dowiemy ze serwis zarobkowy jest ksiegowym przy okazji Big Grin
-dobre stawki, obudzilem sie o 9 rano, o 10 juz jest prawie 12$ a zaczalem miesiac temu..
- dobry kontakt z adminami na gg, pomoga w kazdej sprawie zw.z serwisem a dla laikow i nowicjuszy maja porady lub gotowych mentorow do wspolpracy

Pozdrawiam, Wink


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - Skipi - 14-02-2013 14:07

Wybierz astrocash, jest numerem 1.
Najlepsze stawki, nawet nie oglądaj się za innymi serwisami ppa bo każdy ma jakieś idiotyczne rangi, w AC odrazu na wejście masz maxymalne stawki i do tego mają najlepiej dobrane oferty.

I mają dobrego mentora - Ciamciaja, którego polecam : astrocash.org


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - octawius - 14-02-2013 14:12

Sądząc po tym że temat ma już półtora miesiąca to już wybrał serwis PPA Wink


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - daniel42na - 14-02-2013 14:16

Tak tak astokasz numerem jeden a autor tematu musi błagać się o wypłate mimo że jest w topce właśnie tego serwisu..


RE: Korzystać z kilku serwisów? Czy zdecydować się na jeden? - Lubelak - 15-02-2013 13:53

Ja od siebie powiem ,że średnia stawka na CF na koncie silver za pobranie z Polski to $1.14-$1.50 ,a na astrocash
praktycznie zawsze powyżej $2 a trafiają się i za $3.15 z Polski Smile