Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ten pomysł wypali? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy ten pomysł wypali? (/Temat-Czy-ten-pomysl-wypali-64140)

Strony: 1 2


Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 20:37

Witajcie, w planach mam założenie serwisu typu Q & A (Questions and Answers) odnośnie PPA. Znalazłby by się tam Wasze pytania które uzyskały by odpowiedzi. Następnie planuję dział przeznaczony tworzeniu gotowych blogów. Po drobnej opłacie, stworzony zostanie gotowy blog do zarabiania w PPA.

Co o tym sądzicie?


RE: Czy ten pomysł wypali? - Skipi - 31-01-2013 21:04

Chyba będziesz musiał wtedy zarejestrować firme co daje ci papierkową robotę.

Co do gotowych blogów jeżeli mają tam być odrazu nisze to wątpie, żeby ktoś kupił bo będzie wiadomo, że do każdego bloga prawie takie same nisze będą.


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 21:26

Nie napisałem że blogi będą z niszami, nawet jeśli to oczywistym jest że nie każdy dostał by taką samą Smile
Co do DG jest to do przeanalizowania, póki co projekt ma być darmowy...
Chcę tylko poznać opinie czy takie coś się rozwinie.
To coś alla zapyta.com.pl Smile


RE: Czy ten pomysł wypali? - Mksuzi - 31-01-2013 21:31

Powiem tak. Projekt ten może się udać jak każdy inny. Tylko teraz musisz sobie zadać pytanie - czy jest zapotrzebowane na tego typu strony w sieci, w jaki sposób chciałbym go spieniężyć.


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 21:40

A według Ciebie nie ma? Przecież jest dużo osób zaczynających z PPA, i ciągle przybywa nowych... Swego rodzaju był by to taki faq za darmo.
"w jaki sposób chciałbym go spieniężyć. " - nie bardzo rozumiem, o co Ci z tym chodzi?


RE: Czy ten pomysł wypali? - surfer0700 - 31-01-2013 21:43

Chodzi mu o to na czym chciałbyś zarabiać Smile


RE: Czy ten pomysł wypali? - steel123 - 31-01-2013 21:46

Według mnie słabe , jest wielu mentorów z odpowiednią wiedzą nie pobierających opłat. Ludzie będący na tym forum będą skłonni korzystać z ofert tych ludzi którzy są polecani od lat, a nie z nowości za $


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 21:48

steel, czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj proszę Smile
Cała wiedza była by darmowa, jedynie potem (mejbi) wprowadzi się płatne tworzenie gotowych blogów, tak pisałem, a nie tak jak to napisałeś Ty...


RE: Czy ten pomysł wypali? - Mksuzi - 31-01-2013 21:49

Sorry, źle cię zrozumiałem. Źle sformułowałem post.
Inaczej zinterpretowałem to co napisałeś.

Jeśli chodzi o PPA to faktycznie, nawet i ja bym skorzystał z tego poradnika bo sam nigdy nie korzystałem z tego systemu, ale chętnie bym się co nieco o nim dowiedział. Taki serwis byłby oblegany, bo ludzie którym nie chciało by się tłumaczyć nowym z reflinka o co chodzi w tym to dla ułatwienia odsyłali by go na twój serwis.

Co do spieniężenia.

Na razie mówisz, że ma to być darmowe. Ale jeśli ludzie zaczną tą stronę oblegać i zauważysz spory potencjał to chyba logiczne jest, że będziesz chciał na tym zarobić. Więc musisz się zastanowić w jaki sposób byś chciał zarobić. Czy reklama, czy za pomoc rejestracja z twoich reflinków czy zakup abonamentu czy cokolwiek innego jakieś konto premium.

O to mi chodzi.


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 21:51

Mksuzi, forma zarabiania to już dalsza przyszłość. Najkorzystniejsza była by chyba reklama w sieci afiliacyjnej Smile