Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew w obcej walucie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Przelew w obcej walucie (/Temat-Przelew-w-obcej-walucie-64129)



Przelew w obcej walucie - manosek96 - 31-01-2013 16:34

Witam,
To pytanie dla niektórych może być głupie, ale niestety szukałem trochę w necie i nic nie znalazłem, więc jestem zmuszony je zadać Big Grin

Otóż: Jak będzie wyglądać sprawa przelewów w dolarach na moje Izzykonto w mBanku?
Chodzi mi o to jak "będą wymieniane" dolary na złotówki - zgodnie z aktualnym kursem, czy może jakąś stałą wartością?

Pozdrawiam


RE: Przelew w obcej walucie - Gittech - 01-02-2013 18:11

Ja mam konto w PKO i jak zlecę przelew na konto, dolary są przeliczane na obecny kurs waluty w moim banku, czy jakoś tak. Jestem pewien, że tak samo jest w mBanku. Mam nadzieje, że pomogłem, jeśli tak to nie skąp reputemTongue


RE: Przelew w obcej walucie - surfer0700 - 01-02-2013 18:13

Mam w alior banku i dolary są automatycznie przewalutowywane.
Jednak mam konto walutowe w Paribasie i trzymam tam pieniądze w różnych walutach.
Wydaje mi się że na IzzyKoncie w MBanku pieniądze zostaną przewalutowane po aktualnym kursie.